Le Creuset - Profesjonalny garnek Gourmet 26 cm Peche
1399,00 zł
Opis
Żeliwny garnek marki Le Creuset wykonany został we Francuskiej odlewni. Płytka brytfanna jest niesamowicie wszechstronna. Ma duże dno oraz niskie boki. Dwa wygodne uchwyty ułatwiają przenoszenie i serwowanie dań. Profesjonalne naczynie idealnie nadaje się do smażenia i pieczenia mięs, warzyw zapiekanek oraz dań typu stir fry. Brytfanna poprawia proces karmelizacji, dzięki czemu przygotowane potrawy mają jeszcze lepszy smak. Naczynie o średnicy 26 cm ma 2,2 litra pojemności.
Cechy produktu:
- Gałki pokrywy są odporne na ciepło (nawet do 260 stopni), umożliwiają one pewny i bezpieczny chwyt,
- duże uchwyty pozwalają na wygodne przenoszenie naczynia, nawet w rękawicach kuchennych,żeliwo dłużej zatrzymuje ciepło, dzięki czemu dania gotują się równomiernie oraz dłużej pozostają ciepłe na stole,
- dopasowana pokrywa pomaga zachować wilgoć, dzięki czemu potrawy mają jeszcze więcej smaku,
- naczynia można używać na kuchenkach elektrycznych, gazowych, ceramicznych i indukcyjnych, a także, w piekarnikach i na grillu,
- pojemność 2,2 litra.
Właściwości
| Materiał | żeliwo emaliowane, stal nierdzewna |
| Kolor | brzoskwiniowy |
| Średnica | 26 cm |
| Indukcja | Tak |
| Długość | 35,2 cm |
| Szerokość | 27,8 cm |
| Wysokość | 11,9 cm |
| Pojemność | 2,2 L |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Le Creuset France SAS
982 rue Olivier DeguiseFresnoy-Le-Grand02230
Francja
https://www.lecreuset.fr/fr_FR/
[email protected]
01 47 42 73 25
Informacje podmiotu odpowiedzialnego
Le Creuset Poland Sp. z o. o.
Polskahttps://www.lecreuset.pl/pl_PL/
[email protected]
01 47 42 73 25
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Produkt łatwo się nagrzewa – istnieje ryzyko poparzenia.
Przechowywać produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci.