Le Creuset - Żeliwna Brytfanna Okrągła z fenolowym uchwytem 26 cm Cream
1719,00 zł
Opis
Żeliwny garnek marki Le Creuset o średnicy 26 cm i pojemności 5,3 l sprawdzi się podczas przygotowywania pieczeni, gulaszy, zup oraz domowego pieczywa. Żeliwo równomiernie rozprowadza i utrzymuje ciepło, co sprzyja powolnemu gotowaniu i wydobywaniu smaku potraw. Naczynie nadaje się do używania na różnych źródłach ciepła oraz w piekarniku. Pokrywka została wyposażona w fenolowy uchwyt odporny na temperaturę do 200°C, który umożliwia wygodne i bezpieczne podnoszenie podczas gotowania.
Cechy produktu:
- Gałki pokrywy są odporne na ciepło (nawet do 260 stopni), umożliwiają one pewny i bezpieczny chwyt,
- duże uchwyty pozwalają na wygodne przenoszenie naczynia, nawet w rękawicach kuchennych,żeliwo dłużej zatrzymuje ciepło, dzięki czemu dania gotują się równomiernie oraz dłużej pozostają ciepłe na stole,
- dopasowana pokrywa pomaga zachować wilgoć, dzięki czemu potrawy mają jeszcze więcej smaku,
- naczynia można używać na kuchenkach elektrycznych, gazowych, ceramicznych i indukcyjnych, a także, w piekarnikach i na grillu,
Właściwości
| Materiał | żeliwo emaliowane, stal nierdzewna |
| Kolor | kremowy |
| Średnica | 26 cm |
| Indukcja | Tak |
| Długość | 33,9 cm |
| Szerokość | 27,3 cm |
| Wysokość | 16,4 cm |
| Pojemność | 5,3 L |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Le Creuset France SAS
982 rue Olivier DeguiseFresnoy-Le-Grand02230
Francja
https://www.lecreuset.fr/fr_FR/
[email protected]
01 47 42 73 25
Informacje podmiotu odpowiedzialnego
Le Creuset Poland Sp. z o. o.
Polskahttps://www.lecreuset.pl/pl_PL/
[email protected]
01 47 42 73 25
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Produkt łatwo się nagrzewa – istnieje ryzyko poparzenia.
Przechowywać produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci.