Liebherr - Chłodziarko-zamrażarka ICBSd 5122 z funkcją BioFresh i SmartFrost do zabudowy
Opis
Chłodziarko-zamrażarka ICBSd 5122 z funkcją BioFresh i SmartFrost do zabudowy
Chłodziarko-zamrażarka Liebherr ICBSd 5122 to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących wysokiej jakości, funkcjonalnego sprzętu do kuchni, który idealnie wpasuje się w zabudowę. Ten model łączy w sobie zaawansowane technologie przechowywania żywności, takie jak funkcja BioFresh i SmartFrost, zapewniając optymalne warunki przechowywania zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce.
Możliwość doposażenia w moduł SmartDeviceBox Chcesz przygotować się na przyszłość Smart Home? Twoja lodówka Liebherr chętnie Ci w tym pomoże: możesz doposażyć ją w moduł SmartDeviceBox, który umożliwia korzystanie z internetu. Moduł SmartDeviceBox można bardzo łatwo zainstalować i otwiera on już dziś przed użytkownikami cały świat cyfrowych możliwości.
Wyświetlacz dotykowy Naprawdę poruszające: za pomocą wyświetlacza dotykowego można łatwo i intuicyjnie obsługiwać urządzenia Liebherr. Na wyświetlaczu są prezentowane w przejrzysty sposób wszystkie funkcje. Za pomocą lekkiego dotknięcia palcem można wybierać na przykład bez problemu funkcje lub też sprawdzać aktualną temperaturę w lodówce.
Miejsce na blachę do pieczenia Chcesz utrzymać świeżość samodzielnie wykonanych wypieków? Albo przechować przygotowaną pizzę, która ma dopiero później trafić do piekarnika? Wystarczy po prostu wsunąć blachę do pieczenia do lodówki Liebherr – oferuje ona dosyć miejsca, aby zmieścić blachę. Bardzo praktyczna cecha: blachę do pieczenia można wsunąć i wysunąć przy otwarciu drzwi na 90°.
DuoCooling zapewnia dzięki dwóm całkowicie oddzielnym obiegom chłodniczym, że pomiędzy komorą chłodzenia oraz komorą zamrażania nie następuje wymiana powietrza. Artykuły spożywcze nie wysychają i nie przenoszą się zapachy. To zaś oznacza mniej wyrzucania, rzadsze zakupy, a w związku z tym większe oszczędności oraz przyjemność.
Fruit & Vegetable-Safe Krucha sałata lub truskawki: najbardziej delikatne artykuły spożywcze zasługują na specjalne miejsce, aby mogły pozostać dłużej świeże: komory BioFresh-Safe. W pojemniku „Fruit & Vegetable-Safe” temperatura jest bliska 0°C. W połączeniu z panującą tam stale wilgotnością powietrza, dzięki szczelnemu zamknięciu, niezapakowane owoce i warzywa czują się tam szczególnie dobrze. Nie ma potrzeby ustawiania czegokolwiek.
Meat & Dairy-Safe Chcesz zachować jak najdłużej świeżość delikatnego filetu jagnięcego lub świeżego mleka? Do tego służą komory BioFresh-Safe: W pojemniku „Meat & Dairy-Safe” panuje temperatura bliska 0°C – idealne warunki przechowywania także dla najdelikatniejszych artykułów spożywczych. I najlepsze: wszystko jest ustawione fabrycznie, aby można było od razu rozpocząć korzystanie – w celu zachowania dłuższej świeżości.
Dane techniczne
Moc wyjściowa i zużycie energii:
| Klasa efektywności energetycznej | D |
|---|---|
| Zużycie energii w ciągu 24 h | 0,498 kWh / 24h |
| Zużycie energii w ciągu roku | 182 kWh/a |
| Klasa klimatyczna | SN-T |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Klasa poziomu emitowanego hałasu | B |
| Napięcie | 220-240 V ~ |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Moc znamionowa | 1,4 A |
Panel sterowania i funkcje:
| Sterowanie | Wyświetlacz LCD monochromatyczny, dotykowy |
|---|---|
| Obsługa | Touch |
| Liczba stref temperaturowych | 3 |
| Liczba regulowanych obiegów chłodniczych | 2 |
| Wskaźnik temperatury | komora chłodnicza & komora zamrażania |
| BottleTimer | ustawianie przez aplikację |
| Sposób łączenia z siecią | możliwość doposażenia |
Specyfikacje:
| Wymiary wnęki wysokość/szerokość/głębokość | 177,2 - 178,8 / 56 - 57 / 55,0 cm |
|---|---|
| Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem) | 1.829,0 / 555,0 / 622,0 mm |
| Wymiary | 177 / 54,1 / 54,5 cm |
| Ciężar (bez opakowania) | 58,1 kg |
| Ciężar (z opakowaniem) | 62,3 kg |
| Pojemność całkowita ** | 255 l |
| Pojemność komór chłodniczych | 201 l |
| z tego BioFresh | 70,9 l |
| Pojemność komory zamrażarki | 54 l |
| Z tego komora czterogwiazdkowa | 54,4 l |
Design i materiały:
| Suchy panel tylny | ✔ |
|---|---|
| Materiał suchej tylnej ścianki | Tworzywo sztuczne |
| Dekor drzwi wewnętrznych | — |
| Materiał regałów na butelki na drzwiach | tworzywo sztuczne białe |
| Materiał półek, komora chłodnicza | szkło |
| Materiał regulowanych półek w komorze zamrażania | szkło |
| Materiał drzwi/pokrywy | stal |
Ustawienia i instalacja:
| Rodzaj zabudowy | Możliwość integracji |
|---|---|
| Montaż drzwi | Drzwi samodomykające |
| Dopuszczalna masa frontu kuchennego | — |
| Kierunek otwierania drzwi | zamiennie po prawej |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | możliwa samodzielnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 115° |
| Uszczelka drzwi | wymienna |
| Nóżki z regulacją wysokości | 2 |
| Listwy poziomujące | ✔ |
| Liczba listew poziomujących | 2 |
| Wentylacja | wentylacja meblowa |
| Rama dekoracyjna | — |
| Typ gniazda | Euro |
| Kabel przyłączeniowy (długość) | 2.200 mm |
Komora chłodzenia
| Regulowany zakres temperatur w komorze chłodniczej | od +3 °C do +9 °C |
|---|---|
| Regulacja wilgotności | DuoCooling |
| Strefy w komorze chłodniczej | Fruit & Vegetable-Safe / Meat & Dairy-Safe |
| Technologia przechowywania świeżej żywności | BioFresh |
| Liczba schowków BioFresh | 2 |
| z czego wysuwane na rolkach | 0 |
| Oświetlenie wewnętrzne BioFresh-Safes | — |
| Rozmrażanie | automatyczna |
| Chłodzenie powietrzem obiegowym | ✔ |
| Filtr FreshAir | w zaworze |
| System wysuwu szuflad w komorze chłodniczej | częściowo wysuwane wyciągi na szynach teleskopowych |
| Oświetlenie wewnętrzne komora chłodnicza | podświetlenie górne LED |
| Liczba półek w chłodziarce | 5 |
| z czego z możliwością dzielenia | 1 |
| z tego z regulacją wysokości | 4 |
| Szuflada VarioSafe | — |
| Szuflady OpenStage | — |
| Przechowywanie butelek | integracja |
| Półka na butelki | 1 |
| Liczba uchwytów na puszki | 2 |
| VarioBox | — |
| Pojemniki VarioBox | 0 |
| Pojemnik na masło | — |
| Podstawki na jajka | 10 jajek |
| Półki na drzwiach | Półka na butelki i konserwy |
| Regulowane na wysokość półki na drzwiach | regulacja stopniowa |
Komora mrożenia
| Zakres temperatury w komorze zamrażania | -15 °C do -26 °C |
|---|---|
| Technologia chłodzenia | SmartFrost |
| Położenie komory mrożenia | dół |
| Rozmrażanie | ręczne |
| Czas przechowywania po usterce według GS * | 9 h |
| Zdolność zamrażania 24h według GS * | 4,00 kg / 24h |
| Schowki w komorze zamrażania | 2 |
| FrostSafe | zamknięte ze wszystkich stron półki wysuwane z przezroczystymi frontami |
| system wysuwu szuflad w komorze zamrażania | szuflada na szkle bezpiecznym |
| Oświetlenie wewnętrzne komora zamrażania | — |
| drzwi 4-gwiazdkowego zamrażalnika | — |
| Liczba płyt szklanych w 4-gwiazdkowym zamrażalniku | 0 |
| Szuflady VarioSpace | ✔ |
| IceMaker | Nr |
| podświetlenie IceMaker-Safe | — |
| Przyłącze do wody | — |
| Tacka na kostki lodu | Tacka na kostki lodu |
| Liczba tacek na kostki lodu | 1 |
| Liczba filtrów wody | 0 |
| Liczba akumulatorów zimna | 0 |
| Taca do zamrażania | 0 |
| Oznaczenie gwiazdkowe | 4 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Liebherr-International Deutschland GmbH
Hans-Liebherr-Straße 45Biberach88400
Niemcy
https://www.liebherr.com/
[email protected]
+49 7351 41-0


.jpg)