Liebherr - Lodówka wolnostojąca z systemem EasyFresh SRsdc 525i
Opis
Lodówka wolnostojąca z systemem EasyFresh SRsdc 525i
Lodówka wolnostojąca SRsdc 525i marki Liebherr to nowoczesne i funkcjonalne urządzenie, które zostało wyposażone w zaawansowany system EasyFresh. Ten model łączy innowacyjne technologie z eleganckim designem, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla współczesnych kuchni.
EasyFresh - Gwarancją świeżości jak z targu w Twoim domu jest nasz system EasyFresh-Safe. Czy to owoce luzem czy też warzywa: tutaj wszystko jest przechowywane optymalnie. Ze względu na artykuły spożywcze dzięki szczelnemu zamknięciu w pojemniku Safe zwiększa się wilgotność powietrza. Dzięki temu produkty pozostają przez długi czas świeże.
Tylna ścianka SmartSteel - Tylna ścianka ze szlachetną powierzchnią SmartSteel nadaje lodówce Liebherr szlachetny wygląd. Również produkty spożywcze polubią się z powierzchniami SmartSteel: stal szlachetna nadaje się do artykułów spożywczych i jest higieniczna. Ponadto SmartSteel redukuje powstawanie odcisków palców, co sprawia, że widok jest jeszcze piękniejszy.
SmartSteel - Dzięki powierzchni SmartSteel minimalistyczny design urządzenia jest idealnym akcentem w każdej kuchni. Poziomy szlif podkreśla piękno stali nierdzewnej, nadaje jej jedwabisty połysk oraz czyni ją przyjemną w dotyku. Specjalna powłoka minimalizuje widoczność odcisków palców i sprawia, że powierzchnia jest odporna na zarysowania. To gwarantuje urządzeniu nieskazitelny wygląd zewnętrzny.
Wyświetlacz dotykowy z funkcją przeciągania - Twoje urządzenie Liebherr zrobi wszystko, co wskażesz palcem: dzięki wyświetlaczowi dotykowemu z funkcją przeciągania można łatwo i intuicyjnie obsługiwać lodówkę. Wystarczy dotknięciem wybrać po prostu funkcję, np. „SuperCool” na kolorowym ekranie i przeciągnąć. Dokładnie w ten sam sposób można również regulować temperaturę. A gdy wyświetlacz nie jest aktywnie używany? Wtedy wskazuje temperaturę rzeczywistą.
LightTower - Optymalnie oświetlone wnętrze zawsze sprawia radość: elementy LightTower prezentują artykuły spożywcze zawsze w najlepszym świetle i są one tak ustawione, że nawet zapełniona lodówka jest zawsze oświetlana na dużej powierzchni. Ponieważ elementy LightTower są zintegrowane równo z powierzchnią w ściankach bocznych, pozostaje więcej miejsca na produkty.
Zintegrowany moduł SmartDeviceBox - Lodówka Liebherr stoi wprawdzie w kuchni, ale jeśli zechcesz może przenieść się w każdej chwili do internetu: zintegrowany moduł SmartDeviceBox otwiera bramy do wszystkich zalet technologii Smart Home. Wystarczy wetknąć, włączyć i połączyć lodówkę Liebherr z internetem za pośrednictwem WLAN.
Dane techniczne
Moc wyjściowa i zużycie energii:
| Klasa efektywności energetycznej | C |
|---|---|
| Zużycie energii w ciągu 24 h | 0,216 kWh / 24h |
| Zużycie energii w ciągu roku | 79 kWh/a |
| Klasa klimatyczna | SN-T |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Klasa poziomu emitowanego hałasu | B |
| Moc znamionowa | 1,2 A |
| Napięcie | 220-240 V ~ |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
Panel sterowania i funkcje:
| Sterowanie | 2,4“ wyświetlacz TFT kolorowy, Touch & Swipe |
|---|---|
| Liczba stref temperaturowych | 1 |
| Liczba regulowanych obiegów chłodniczych | 1 |
| Wskaźnik temperatury | komora chłodnicza |
| SuperCool | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| Alarm drzwi – chłodzenie | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| NightMode | ustawianie przez aplikację |
| Blokada wyświetlacza | ustawianie w urządzeniu |
| Obsługa | Touch & Swipe |
| BottleTimer | — |
| Sposób łączenia z siecią * | zintegrowane rozwiązanie, wbudowane na stałe |
Specyfikacje:
| Wymiary zewnętrzne: wysokość / szerokość / głębokość | 185,5 / 59,7 / 67,5 cm |
|---|---|
| Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem) | 1.927,0 / 615,0 / 767,0 mm |
| Ciężar (bez opakowania) | 76,9 kg |
| Ciężar (z opakowaniem) | 82,5 kg |
| Pojemność całkowita ** | 401 l |
| Pojemność komór chłodniczych | 402 l |
Design i materiały:
| InteriorFit | ✔ |
|---|---|
| Suchy panel tylny | ✔ |
| Materiał suchej tylnej ścianki | Stal szlachetna ze Smartsteel |
| Dekor drzwi wewnętrznych | — |
| Materiał regałów na butelki na drzwiach | szkło z listwą ze stali szlachetnej |
| Materiał półek, komora chłodnicza | szkło |
| Materiał drzwi/pokrywy | Drzwi ze stali nierdzewnej z ramą SmartSteel |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor drzwi | Stal szlachetna |
| Materiał bocznych ścian | Stal |
| Uchwyt | Uchwyt dźwigni |
Ustawienia i instalacja:
| Wspomaganie zamykania | — |
|---|---|
| Kierunek otwierania drzwi | zamiennie po prawej |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | możliwa samodzielnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 115° |
| Uszczelka drzwi | wymienna |
| Nóżki z regulacją wysokości | 2 |
| Uchwyty transportowe | Przód i tył |
| Kółka do transportu z tyłu | ✔ |
| Wentylacja | wentylacja przednia |
| Typ gniazda | Euro |
| Kabel przyłączeniowy (długość) | 2.000 mm |
Komora chłodzenia
| Regulowany zakres temperatur w komorze chłodniczej | od +2 °C do +9 °C |
|---|---|
| Strefy w komorze chłodniczej | EasyFresh z szufladą uniwersalną |
| Rozmrażanie | automatyczna |
| Filtr FreshAir | w zaworze |
| System wysuwu szuflad w komorze chłodniczej | częściowo wysuwane wyciągi na szynach teleskopowych |
| Oświetlenie wewnętrzne komora chłodnicza | panel świetlny obustronny |
| Liczba półek w chłodziarce | 7 |
| z czego z możliwością dzielenia | 1 |
| z tego z regulacją wysokości | 6 |
| Szuflada VarioSafe | ✔ |
| InfinitySpring | — |
| Przechowywanie butelek | półka na butelki |
| Anzahl EasyFresh-Safe(s) | 1 |
| Półka na butelki | 2 |
| Liczba uchwytów na puszki | 2 |
| VarioBox | wyciągane |
| Pojemniki VarioBox | 1 |
| Pojemnik na masło | ✔ |
| Podstawki na jajka | zmienne |
| Liczba elementów FlexSystem | 0 |
| Półki na drzwiach | Półka na butelki i konserwy |
| Regulowane na wysokość półki na drzwiach | regulacja stopniowa |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Liebherr-International Deutschland GmbH
Hans-Liebherr-Straße 45Biberach88400
Niemcy
https://www.liebherr.com/
[email protected]
+49 7351 41-0


