Liebherr - Zamrażarka wolnostojąca z NoFrost i komorą do chłodzenia wina SWNstd 529i peak NoFrost
Opis
Liebherr SWNstd 529i Peak NoFrost to wyjątkowe urządzenie klasy premium, które łączy w sobie funkcjonalność pojemnej zamrażarki oraz zaawansowanej komory do chłodzenia i przechowywania wina. To rozwiązanie stworzone dla osób, które oczekują perfekcyjnych warunków zarówno dla mrożonych produktów, jak i swojej kolekcji win – bez kompromisów.
Urządzenie oferuje aż 303 litry pojemności całkowitej, w tym specjalnie zaprojektowaną komorę do przechowywania wina mieszczącą do 44 butelek oraz pojemną część zamrażarki z technologią NoFrost. Dzięki eleganckiemu wykończeniu ze stali nierdzewnej oraz nowoczesnemu wzornictwu model doskonale komponuje się z nowoczesnymi kuchniami i przestrzeniami premium.
Komora do temperowania wina została wyposażona w 3 niezależnie regulowane strefy temperatury w zakresie od +5°C do +20°C. Pozwala to jednocześnie przechowywać i serwować różne rodzaje win – od lekkich białych po pełne czerwone. System TempProtect Plus z podwójnym monitoringiem temperatury stale kontroluje warunki przechowywania i informuje o wszelkich odchyleniach.
Za komfort użytkowania odpowiada również system DuoCooling z niezależnymi obiegami chłodzenia, który zapobiega przenikaniu zapachów i utracie wilgotności pomiędzy komorami. Dodatkowo filtr FreshAir, regulacja wilgotności HumiditySelect oraz zabezpieczenie UVProtect Plus pomagają zachować idealne warunki dojrzewania i przechowywania wina.
Część zamrażarki wykorzystuje technologię NoFrost eliminującą konieczność rozmrażania oraz została wyposażona w kostkarkę IceMaker ze stałym przyłączem wody. Funkcja MaxIce umożliwia produkcję nawet 1,2 kg kostek lodu na dobę, a podświetlenie LED-IceMaker efektownie eksponuje świeżo przygotowany lód.
Codzienną obsługę ułatwia kolorowy wyświetlacz TFT 2,4" Touch & Swipe, zintegrowany moduł SmartDeviceBox z obsługą Wi-Fi, oświetlenie LightTower, teleskopowe półki drewniane oraz wyjątkowo cicha praca na poziomie zaledwie 36 dB.
Właściwości
| Model | Liebherr SWNstd 529i Peak NoFrost |
| Typ urządzenia | Kombinacja zamrażarki NoFrost i komory do chłodzenia wina |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Zużycie energii roczne | 190 kWh |
| Zużycie energii dobowe | 0,520 kWh |
| Pojemność całkowita | 303 l |
| Pojemność winiarki | 171,1 l |
| Pojemność zamrażarki | 133 l |
| Maksymalna liczba butelek 0,75 l | 44 |
| Poziom hałasu | 36 dB(A) |
| Klasa klimatyczna | SN-T (+10°C do +43°C) |
| Wymiary (wys. × szer. × gł.) | 185,5 × 59,7 × 67,5 cm |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Sterowanie | Wyświetlacz TFT 2,4" Touch & Swipe |
| Łączność | SmartDeviceBox (Wi-Fi) |
| Strefy temperatury winiarki | 3 |
| Zakres temperatur | +5°C do +20°C |
| Materiał półek | Drewno bukowe |
| Liczba półek | 6 |
| Półki teleskopowe | 4 |
| System chłodzenia | NoFrost + DuoCooling |
| IceMaker | Tak |
| Produkcja lodu | 1,2 kg / 24 h |
| Zapas kostek lodu | 5,4 kg |
| Zdolność mrożenia | 10 kg / 24 h |
| Czas przechowywania podczas awarii | 20 h |
| Szuflady zamrażarki | 4 (3 na prowadnicach teleskopowych) |
| VarioSpace | Tak |
| Filtr FreshAir | Tak |
| HumiditySelect | Tak |
| UVProtect Plus | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Kod EAN | 4016803058212 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Liebherr-International Deutschland GmbH
Hans-Liebherr-Straße 45Biberach88400
Niemcy
https://www.liebherr.com/
[email protected]
+49 7351 41-0



