Liebherr - Zestaw Side-by-Side Chłodziarka SRBsfc 5220 + Zamrażarka SFNsfd 5247
Opis
Zestaw Side-by-Side Chłodziarka SRBsfc 5220 + Zamrażarka SFNsfd 5247
Zestaw Side-by-Side składający się z chłodziarki Liebherr SRBsfc 5220 oraz zamrażarki Liebherr SFNsfd 5247 to doskonały wybór dla nowoczesnych kuchni, które wymagają dużej przestrzeni do przechowywania żywności oraz zaawansowanych technologii zapewniających długotrwałą świeżość produktów. Oba urządzenia łączą innowacyjne funkcje z eleganckim wyglądem, oferując komfort i efektywność w codziennym użytkowaniu.
Meat & Dairy-Safe Chcesz zachować jak najdłużej świeżość delikatnego filetu jagnięcego lub świeżego mleka? Do tego służą komory BioFresh-Safe: W pojemniku „Meat & Dairy-Safe” panuje temperatura bliska 0°C – idealne warunki przechowywania także dla najdelikatniejszych artykułów spożywczych. I najlepsze: wszystko jest ustawione fabrycznie, aby można było od razu rozpocząć korzystanie – w celu zachowania dłuższej świeżości.
IceTower z zapasem kostek lodu 8 kg sprawia, że na Twojej imprezie nigdy nie zabraknie zimnych drinków. Łopatka do kostek lodu i wysuwana półka na szynach teleskopowych zapewniają wygodny dostęp do kostek lodu. Dodatkowa miska pozwala na przechowywanie mniejszej ilości lodu i umieszczenie poniżej mrożonek. Szuflada z boku zapewnia przestrzeń do przechowywania produktów głęboko mrożonych.
NoFrost Otwierając zamrażalnik, chcemy widzieć zamrożone produkty, z pewnością nie lód i szron. NoFrost chroni zamrażalnik przed niepożądanym oblodzeniem, które zużywa wiele energii i jest w związku z tym drogie. NoFrost oznacza: nigdy więcej żmudnego i czasochłonnego rozmrażania zamrażalnika, więcej czasu na inne rzeczy i oszczędzanie pieniędzy.
SteelFinish Lubisz stylową elegancję w kuchni? W takim razie wybierz lodówkę Liebherr o powierzchni SteelFinish. Materiał wykonany z kolaminatu i szczotkowany pionowo jest optycznie bardzo podobny do stali szlachetnej, odporny i łatwy w czyszczeniu. Lakierowane w kolorze srebrnym ścianki boczne perfekcyjnie uzupełniają elegancki wygląd.
Możliwość doposażenia w moduł SmartDeviceBox Chcesz przygotować się na przyszłość Smart Home? Twoja lodówka Liebherr chętnie Ci w tym pomoże: możesz doposażyć ją w moduł SmartDeviceBox, który umożliwia korzystanie z internetu. Moduł SmartDeviceBox można bardzo łatwo zainstalować i otwiera on już dziś przed użytkownikami cały świat cyfrowych możliwości.
Wyświetlacz dotykowy Naprawdę poruszające: za pomocą wyświetlacza dotykowego można łatwo i intuicyjnie obsługiwać urządzenia Liebherr. Na wyświetlaczu są prezentowane w przejrzysty sposób wszystkie funkcje. Za pomocą lekkiego dotknięcia palcem można wybierać na przykład bez problemu funkcje lub też sprawdzać aktualną temperaturę w lodówce.
Dane techniczne - Chłodziarka
Moc wyjściowa i zużycie energii:
| Klasa efektywności energetycznej | C |
|---|---|
| Zużycie energii w ciągu 24 h | 0,276 kWh / 24h |
| Zużycie energii w ciągu roku | 101 kWh/a |
| Klasa klimatyczna | SN-T |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Klasa poziomu emitowanego hałasu | B |
| Moc znamionowa | 1,2 A |
| Napięcie | 220-240 V ~ |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
Panel sterowania i funkcje:
| Sterowanie | Wyświetlacz LCD monochromatyczny, dotykowy |
|---|---|
| Liczba stref temperaturowych | 2 |
| Liczba regulowanych obiegów chłodniczych | 1 |
| Wskaźnik temperatury | komora chłodnicza |
| HumidityPlus | — |
| SuperCool | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| Alarm drzwi – chłodzenie | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| NightMode | ustawianie przez aplikację |
| Blokada wyświetlacza | ustawianie w urządzeniu |
| Obsługa | Touch |
| BottleTimer | — |
| Sposób łączenia z siecią * | możliwość doposażenia |
Specyfikacje:
| Wymiary zewnętrzne: wysokość / szerokość / głębokość | 185,5 / 59,7 / 67,5 cm |
|---|---|
| Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem) | 1.927,0 / 615,0 / 767,0 mm |
| Ciężar (bez opakowania) | 69,6 kg |
| Ciężar (z opakowaniem) | 75 kg |
| Pojemność całkowita ** | 382 l |
| Pojemność komór chłodniczych | 382 l |
| z tego BioFresh | 93,7 l |
Design i materiały:
| InteriorFit | ✔ |
|---|---|
| Suchy panel tylny | ✔ |
| Materiał suchej tylnej ścianki | Tworzywo sztuczne |
| Dekor drzwi wewnętrznych | — |
| Materiał regałów na butelki na drzwiach | tworzywo sztuczne |
| Materiał półek, komora chłodnicza | szkło |
| Materiał drzwi/pokrywy | StalWykończenie |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor drzwi | Steel finish |
| Materiał bocznych ścian | Stal |
| Uchwyt | Wpuszczany uchwyt (dwustronny, pionowy, przechodzący) |
Ustawienia i instalacja:
| Wspomaganie zamykania | ✔ |
|---|---|
| Kierunek otwierania drzwi | zamiennie po prawej |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | możliwa samodzielnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 115° |
| Uszczelka drzwi | wymienna |
| Nóżki z regulacją wysokości | 2 |
| Uchwyty transportowe | Przód i tył |
| Kółka do transportu z tyłu | ✔ |
| Wentylacja | wentylacja przednia |
| Typ gniazda | Euro |
| Kabel przyłączeniowy (długość) | 2.000 mm |
Komora chłodzenia:
| Regulowany zakres temperatur w komorze chłodniczej | od +3 °C do +9 °C |
|---|---|
| Strefy w komorze chłodniczej | Fruit & Vegetable-Safe / Meat & Dairy-Safe |
| Technologia przechowywania świeżej żywności | BioFresh |
| Liczba schowków BioFresh | 2 |
| Oświetlenie wewnętrzne BioFresh-Safes | — |
| Rozmrażanie | automatyczna |
| Filtr FreshAir | w zaworze |
| System wysuwu szuflad w komorze chłodniczej | częściowo wysuwane wyciągi na szynach teleskopowych |
| Oświetlenie wewnętrzne komora chłodnicza | podświetlenie górne LED |
| Liczba półek w chłodziarce | 8 |
| z czego z możliwością dzielenia | 1 |
| z tego z regulacją wysokości | 7 |
| Szuflada VarioSafe | ✔ |
| InfinitySpring | — |
| Przechowywanie butelek | integracja |
| Anzahl EasyFresh-Safe(s) | 0 |
| Półka na butelki | 2 |
| Liczba uchwytów na puszki | 2 |
| VarioBox | — |
| Pojemniki VarioBox | 0 |
| Pojemnik na masło | — |
| Podstawki na jajka | 10 jajek |
| Anzahl FlexCubes | 1 |
| Liczba elementów FlexSystem | 0 |
| Półki na drzwiach | Półka na butelki i konserwy |
| Regulowane na wysokość półki na drzwiach | regulacja stopniowa |
Dane techniczne - Zamrażarka
Moc wyjściowa i zużycie energii:
| Klasa efektywności energetycznej | D |
|---|---|
| Zużycie energii w ciągu 24 h | 0,545 kWh / 24h |
| Zużycie energii w ciągu roku | 199 kWh/a |
| Klasa klimatyczna | SN-T |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Klasa poziomu emitowanego hałasu | C |
| Moc znamionowa | 1,3 A 264,6 W |
| Napięcie | 220-240 V ~ |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
Panel sterowania i funkcje:
| Sterowanie | Wyświetlacz LCD monochromatyczny, dotykowy |
|---|---|
| Liczba stref temperaturowych | 1 |
| Liczba regulowanych obiegów chłodniczych | 1 |
| Wskaźnik temperatury | komora zamrażania |
| SuperFrost | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| Alarm drzwi – zamrażanie | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| BottleTimer | ustawianie przez aplikację |
| IceCubeTimer | — |
| NightMode | ustawianie przez aplikację |
| Blokada wyświetlacza | ustawianie w urządzeniu |
| Obsługa | Touch |
| Sposób łączenia z siecią * | możliwość doposażenia |
Specyfikacje:
| Pojemność całkowita *** | 277 l |
|---|---|
| Pojemność komory zamrażarki | 278 l |
| Z tego komora czterogwiazdkowa | 277,9 l |
| Wymiary zewnętrzne: wysokość / szerokość / głębokość | 185,5 / 59,7 / 67,5 cm |
| Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem) | 1.927,0 / 615,0 / 767,0 mm |
| Ciężar (bez opakowania) | 75,6 kg |
| Ciężar (z opakowaniem) | 79,9 kg |
Design i materiały:
| InteriorFit | ✔ |
|---|---|
| Materiał drzwi/pokrywy | StalWykończenie |
| Materiał regulowanych półek w komorze zamrażania | — |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor drzwi | Steel finish |
| Materiał bocznych ścian | Stal |
| Uchwyt | Wpuszczany uchwyt (dwustronny, pionowy, przechodzący) |
Komora mrożenia:
| Zakres temperatury w komorze zamrażania | -15 °C do -28 °C |
|---|---|
| Technologia chłodzenia | NoFrost |
| Położenie komory mrożenia | — |
| Rozmrażanie | automatyczna |
| Zdolność zamrażania 24h według GS ** | 18,00 kg / 24h |
| Schowki w komorze zamrażania | 7 |
| z tego na szynach teleskopowych | 0 |
| FrostSafe | zamknięte ze wszystkich stron półki wysuwane z przezroczystymi frontami |
| system wysuwu szuflad w komorze zamrażania | wbudowane szyny |
| Szuflada z komfortową funkcją uchylną | ✔ |
| Oświetlenie wewnętrzne komora zamrażania | — |
| Szuflady VarioSpace | ✔ |
| SpaceBox | ✔ |
| IceMaker | Tak |
| Rodzaj węża | Opancerzony wąż elastyczny |
| podświetlenie IceMaker-Safe | — |
| Produkcja kostek lodu | 0,8 kg / 24h |
| Zapas kostek lodu | 8 kg |
| EasyTwist-Ice | Nie |
| IceTower | ✔ |
| Tacka na kostki lodu | — |
| Liczba tacek na kostki lodu | 0 |
| Liczba filtrów wody | 0 |
| Liczba akumulatorów zimna | 0 |
| Taca do zamrażania | 1 |
| Oznaczenie gwiazdkowe | 4 |
| Czas przechowywania po usterce według GS ** | 16 h |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Liebherr-International Deutschland GmbH
Hans-Liebherr-Straße 45Biberach88400
Niemcy
https://www.liebherr.com/
[email protected]
+49 7351 41-0


