Liebherr - Zestaw Side-by-Side Chłodziarko-zamrażarka SBNsdd 526i + Lodówka SRsdc 525i
Opis
Zestaw Side-by-Side Chłodziarko-zamrażarka SBNsdd 526i + Lodówka SRsdc 525i
Zestaw Side-by-Side, składający się z chłodziarko-zamrażarki Liebherr SBNsdd 526i oraz lodówki Liebherr SRsdc 525i, to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych kuchni, które wymagają zarówno przestrzeni, jak i zaawansowanych technologii przechowywania żywności. Te urządzenia łączą innowacyjne funkcje z eleganckim wyglądem, zapewniając wygodę i efektywność na co dzień.
EasyFresh Gwarancją świeżości jak z targu w Twoim domu jest nasz system EasyFresh-Safe. Czy to owoce luzem czy też warzywa: tutaj wszystko jest przechowywane optymalnie. Ze względu na artykuły spożywcze dzięki szczelnemu zamknięciu w pojemniku Safe zwiększa się wilgotność powietrza. Dzięki temu produkty pozostają przez długi czas świeże.
DuoCooling DuoCooling zapewnia dzięki dwóm całkowicie oddzielnym obiegom chłodniczym, że pomiędzy komorą chłodzenia oraz komorą zamrażania nie następuje wymiana powietrza. Artykuły spożywcze nie wysychają i nie przenoszą się zapachy. To zaś oznacza mniej wyrzucania, rzadsze zakupy, a w związku z tym większe oszczędności oraz przyjemność.
NoFrost Otwierając zamrażalnik, chcemy widzieć zamrożone produkty, z pewnością nie lód i szron. NoFrost chroni zamrażalnik przed niepożądanym oblodzeniem, które zużywa wiele energii i jest w związku z tym drogie. NoFrost oznacza: nigdy więcej żmudnego i czasochłonnego rozmrażania zamrażalnika, więcej czasu na inne rzeczy i oszczędzanie pieniędzy.
SmartSteel Dzięki powierzchni SmartSteel minimalistyczny design urządzenia jest idealnym akcentem w każdej kuchni. Poziomy szlif podkreśla piękno stali nierdzewnej, nadaje jej jedwabisty połysk oraz czyni ją przyjemną w dotyku. Specjalna powłoka minimalizuje widoczność odcisków palców i sprawia, że powierzchnia jest odporna na zarysowania. To gwarantuje urządzeniu nieskazitelny wygląd zewnętrzny.
Zintegrowany moduł SmartDeviceBox Lodówka Liebherr stoi wprawdzie w kuchni, ale jeśli zechcesz może przenieść się w każdej chwili do internetu: zintegrowany moduł SmartDeviceBox otwiera bramy do wszystkich zalet technologii Smart Home. Wystarczy wetknąć, włączyć i połączyć lodówkę Liebherr z internetem za pośrednictwem WLAN.
VarioTemp Podczas przechowywania żywności należy zachować dużą ostrożność: Dzięki VarioTemp można ustawić komorę zamrażarki w chłodziarko-zamrażarce na dokładny stopień od -2°C do +14°C. Można więc używać jej jako dodatkowej strefy chłodzenia, na przykład podczas przyjęć, lub jako komory piwnicznej.
Dane techniczne - Chłodziarko - zamrażarka
Moc wyjściowa i zużycie energii:
| Klasa efektywności energetycznej | D |
|---|---|
| Zużycie energii w ciągu 24 h | 0,468 kWh / 24h |
| Zużycie energii w ciągu roku | 171 kWh/a |
| Klasa klimatyczna | SN-T |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Klasa poziomu emitowanego hałasu | B |
| Moc znamionowa | 1,4 A 183 W |
| Napięcie | 220-240 V ~ |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
Panel sterowania i funkcje:
| Sterowanie | 2,4“ wyświetlacz TFT kolorowy, Touch & Swipe |
|---|---|
| Liczba stref temperaturowych | 2 |
| Liczba regulowanych obiegów chłodniczych | 2 |
| VarioTemp | Cały przedmiot |
| Wskaźnik temperatury | BioFresh-Safe & komora zamrażania |
| SuperCool | — |
| SuperFrost | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| Alarm drzwi – chłodzenie | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| Alarm drzwi – zamrażanie | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| BottleTimer | ustawianie przez aplikację |
| NightMode | ustawianie przez aplikację |
| HolidayMode v1 FTR-31 | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| Blokada wyświetlacza | ustawianie w urządzeniu |
| Obsługa | Touch & Swipe |
| Sposób łączenia z siecią * | zintegrowane rozwiązanie, wbudowane na stałe |
Specyfikacje:
| Wymiary zewnętrzne: wysokość / szerokość / głębokość | 185,5 / 59,7 / 67,5 cm |
|---|---|
| Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem) | 1.927,0 / 615,0 / 767,0 mm |
| Ciężar (bez opakowania) | 85,1 kg |
| Ciężar (z opakowaniem) | 90,6 kg |
| Pojemność całkowita *** | 313 l |
| Pojemność komór chłodniczych | 181 l |
| z tego BioFresh | 180,7 l |
| Pojemność komory zamrażarki | 133 l |
Design i materiały:
| InteriorFit | ✔ |
|---|---|
| Suchy panel tylny | ✔ |
| Materiał suchej tylnej ścianki | Stal szlachetna ze Smartsteel |
| Dekor drzwi wewnętrznych | — |
| Materiał regałów na butelki na drzwiach | szkło z listwą ze stali szlachetnej |
| Materiał półek, komora chłodnicza | szkło |
| Materiał drzwi/pokrywy | Drzwi ze stali nierdzewnej z ramą SmartSteel |
| Materiał regulowanych półek w komorze zamrażania | szkło |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał bocznych ścian | Stal |
| Uchwyt | Uchwyt dźwigni |
Ustawienia i instalacja:
| Wspomaganie zamykania | — |
|---|---|
| Kierunek otwierania drzwi | zamiennie po lewej |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | możliwa samodzielnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 115° |
| Uszczelka drzwi | wymienna |
| Nóżki z regulacją wysokości | 2 |
| Uchwyty transportowe | Przód i tył |
| Kółka do transportu z tyłu | ✔ |
| Wentylacja | wentylacja przednia |
| Typ gniazda | Euro |
| Kabel przyłączeniowy (długość) | 2.000 mm |
Komora mrożenia:
| Zakres temperatury w komorze zamrażania | -15 °C do -26 °C |
|---|---|
| Technologia chłodzenia | NoFrost |
| Położenie komory mrożenia | dół |
| Rozmrażanie | automatyczna |
| Zdolność zamrażania 24h według GS ** | 10,00 kg / 24h |
| Schowki w komorze zamrażania | 4 |
| z tego na szynach teleskopowych | 0 |
| FrostSafe | zamknięte ze wszystkich stron półki wysuwane z przezroczystymi frontami |
| system wysuwu szuflad w komorze zamrażania | szuflada na szkle bezpiecznym |
| Oświetlenie wewnętrzne komora zamrażania | podświetlenie LED w drzwiach |
| drzwi 4-gwiazdkowego zamrażalnika | — |
| Szuflady VarioSpace | ✔ |
| SpaceBox | — |
| IceMaker | Tak |
| Rodzaj węża | Opancerzony wąż elastyczny |
| podświetlenie IceMaker-Safe | — |
| Produkcja kostek lodu | 1,2 kg / 24h |
| Zapas kostek lodu | 5,4 kg |
| EasyTwist-Ice | Nie |
| Tacka na kostki lodu | — |
| Liczba tacek na kostki lodu | 0 |
| Liczba filtrów wody | 0 |
| Liczba akumulatorów zimna | 2 |
| Taca do zamrażania | 0 |
| Oznaczenie gwiazdkowe | 4 |
| Czas przechowywania po usterce według GS ** | 20 h |
Komora chłodzenia:
| Regulacja wilgotności | DuoCooling |
|---|---|
| Strefy w komorze chłodniczej | Fruit & Vegetable-Safe / Meat & Dairy-Safe |
| Technologia przechowywania świeżej żywności | BioFresh |
| Liczba schowków BioFresh | 2 |
| Oświetlenie wewnętrzne BioFresh-Safes | podświetlenie LED |
| Rozmrażanie | automatyczna |
| Filtr FreshAir | w zaworze |
| System wysuwu szuflad w komorze chłodniczej | całkowicie wysuwane wyciągi na szynach teleskopowych z samoczynnym zamykaniem i tłumieniem zamykania |
| Oświetlenie wewnętrzne komora chłodnicza | podświetlenie górne LED |
| Liczba półek w chłodziarce | 2 |
| z tego z regulacją wysokości | 1 |
| z czego z możliwością dzielenia | 1 |
| Szuflada VarioSafe | — |
| InfinitySpring | — |
| Przechowywanie butelek | integracja |
| Półka na butelki | 0 |
| Liczba uchwytów na puszki | 1 |
| VarioBox | wyciągane |
| Pojemniki VarioBox | 1 |
| Podstawki na jajka | — |
| Półki na drzwiach | Półka na konserwy |
| Regulowane na wysokość półki na drzwiach | regulacja stopniowa |
Dane techniczne - Lodówka
Moc wyjściowa i zużycie energii:
| Klasa efektywności energetycznej | C |
|---|---|
| Zużycie energii w ciągu 24 h | 0,216 kWh / 24h |
| Zużycie energii w ciągu roku | 79 kWh/a |
| Klasa klimatyczna | SN-T |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Klasa poziomu emitowanego hałasu | B |
| Moc znamionowa | 1,2 A |
| Napięcie | 220-240 V ~ |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
Panel sterowania i funkcje:
| Sterowanie | 2,4“ wyświetlacz TFT kolorowy, Touch & Swipe |
|---|---|
| Liczba stref temperaturowych | 1 |
| Liczba regulowanych obiegów chłodniczych | 1 |
| Wskaźnik temperatury | komora chłodnicza |
| SuperCool | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| Alarm drzwi – chłodzenie | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| NightMode | ustawianie przez aplikację |
| Blokada wyświetlacza | ustawianie w urządzeniu |
| Obsługa | Touch & Swipe |
| BottleTimer | — |
| Sposób łączenia z siecią * | zintegrowane rozwiązanie, wbudowane na stałe |
Specyfikacje:
| Wymiary zewnętrzne: wysokość / szerokość / głębokość | 185,5 / 59,7 / 67,5 cm |
|---|---|
| Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem) | 1.927,0 / 615,0 / 767,0 mm |
| Ciężar (bez opakowania) | 76,9 kg |
| Ciężar (z opakowaniem) | 82,5 kg |
| Pojemność całkowita ** | 401 l |
| Pojemność komór chłodniczych | 402 l |
Design i materiały:
| InteriorFit | ✔ |
|---|---|
| Suchy panel tylny | ✔ |
| Materiał suchej tylnej ścianki | Stal szlachetna ze Smartsteel |
| Dekor drzwi wewnętrznych | — |
| Materiał regałów na butelki na drzwiach | szkło z listwą ze stali szlachetnej |
| Materiał półek, komora chłodnicza | szkło |
| Materiał drzwi/pokrywy | Drzwi ze stali nierdzewnej z ramą SmartSteel |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor drzwi | Stal szlachetna |
| Materiał bocznych ścian | Stal |
| Uchwyt | Uchwyt dźwigni |
Ustawienia i instalacja:
| Wspomaganie zamykania | — |
|---|---|
| Kierunek otwierania drzwi | zamiennie po prawej |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | możliwa samodzielnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 115° |
| Uszczelka drzwi | wymienna |
| Nóżki z regulacją wysokości | 2 |
| Uchwyty transportowe | Przód i tył |
| Kółka do transportu z tyłu | ✔ |
| Wentylacja | wentylacja przednia |
| Typ gniazda | Euro |
| Kabel przyłączeniowy (długość) | 2.000 mm |
Komora chłodzenia:
| Regulowany zakres temperatur w komorze chłodniczej | od +2 °C do +9 °C |
|---|---|
| Strefy w komorze chłodniczej | EasyFresh z szufladą uniwersalną |
| Rozmrażanie | automatyczna |
| Filtr FreshAir | w zaworze |
| System wysuwu szuflad w komorze chłodniczej | częściowo wysuwane wyciągi na szynach teleskopowych |
| Oświetlenie wewnętrzne komora chłodnicza | panel świetlny obustronny |
| Liczba półek w chłodziarce | 7 |
| z czego z możliwością dzielenia | 1 |
| z tego z regulacją wysokości | 6 |
| Szuflada VarioSafe | ✔ |
| InfinitySpring | — |
| Przechowywanie butelek | półka na butelki |
| Anzahl EasyFresh-Safe(s) | 1 |
| Półka na butelki | 2 |
| Liczba uchwytów na puszki | 2 |
| VarioBox | wyciągane |
| Pojemniki VarioBox | 1 |
| Pojemnik na masło | ✔ |
| Podstawki na jajka | zmienne |
| Liczba elementów FlexSystem | 0 |
| Półki na drzwiach | Półka na butelki i konserwy |
| Regulowane na wysokość półki na drzwiach | regulacja stopniowa |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Liebherr-International Deutschland GmbH
Hans-Liebherr-Straße 45Biberach88400
Niemcy
https://www.liebherr.com/
[email protected]
+49 7351 41-0


