Liebherr - Zintegrowana lodówka IRd 3901 z systemem EasyFresh
Opis
Zintegrowana lodówka IRd 3901 z systemem EasyFresh
Zintegrowana lodówka IRd 3901 wyposażona w system EasyFresh to zaawansowane urządzenie, które rewolucjonizuje sposób przechowywania żywności w kuchni. Dzięki innowacyjnemu systemowi EasyFresh marki Liebherr, użytkownicy mogą cieszyć się dłużej świeżością i smakiem swoich ulubionych produktów spożywczych.
EasyFresh Gwarancją świeżości jak z targu w Twoim domu jest nasz system EasyFresh-Safe. Czy to owoce luzem czy też warzywa: tutaj wszystko jest przechowywane optymalnie. Ze względu na artykuły spożywcze dzięki szczelnemu zamknięciu w pojemniku Safe zwiększa się wilgotność powietrza. Dzięki temu produkty pozostają przez długi czas świeże.
Wyświetlacz dotykowy Naprawdę poruszające: za pomocą wyświetlacza dotykowego można łatwo i intuicyjnie obsługiwać urządzenia Liebherr. Na wyświetlaczu są prezentowane w przejrzysty sposób wszystkie funkcje. Za pomocą lekkiego dotknięcia palcem można wybierać na przykład bez problemu funkcje lub też sprawdzać aktualną temperaturę w lodówce.
SuperSilent Cśśś – posłuchaj dobrze: lodówka Liebherr jest tak cicha, że trzeba naprawdę wytężyć słuch, aby ją usłyszeć. Co się za tym kryje? Wszystkie komponenty chłodzące, takie jak sprężarki, zawory, wentylatory oraz parownik są zoptymalizowane i perfekcyjnie dostosowane do siebie. Dzięki temu w kuchni słychać tylko to, co chcemy usłyszeć.
Możliwość doposażenia w moduł SmartDeviceBox Chcesz przygotować się na przyszłość Smart Home? Twoja lodówka Liebherr chętnie Ci w tym pomoże: możesz doposażyć ją w moduł SmartDeviceBox, który umożliwia korzystanie z internetu. Moduł SmartDeviceBox można bardzo łatwo zainstalować i otwiera on już dziś przed użytkownikami cały świat cyfrowych możliwości.
Półki na drzwiach Potrzebujesz bezpiecznej powierzchni przechowywania na napoje lub artykuły spożywcze? I powinna być przy tym łatwa do sięgnięcia? Nasze półki na drzwiach zapewniają obie te cechy. Możne je regulować na wysokość i w ten sposób dopasować do własnych potrzeb. Praktyczny jest również przesuwny i wyjmowany uchwyt na butelki: dzięki temu butelki stoją zawsze bezpiecznie.
Oświetlenie boczne LED z jednej strony Szybki przegląd zawartości lodówki: Oświetlenie boczne LED zapewnia dobry widok na artykuły spożywcze. Diody LED są ustawione w taki sposób, że promienie światła docierają do góry i na dół. A ponieważ diody LED są zintegrowane równo z płaszczyzną ścianek bocznych, pozostaje zachowana cenna powierzchnia użytkowa.
Dane techniczne
Moc wyjściowa i zużycie energii:
| Klasa efektywności energetycznej | D |
|---|---|
| Zużycie energii w ciągu 24 h | 0,323 kWh / 24h |
| Zużycie energii w ciągu roku | 118 kWh/a |
| Klasa klimatyczna | SN-ST |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Klasa poziomu emitowanego hałasu | B |
| Napięcie | 220-240 V ~ |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Moc znamionowa | 1,2 A |
Panel sterowania i funkcje:
| Obsługa | Touch |
|---|---|
| Liczba stref temperaturowych | 2 |
| Liczba regulowanych obiegów chłodniczych | 1 |
| Wskaźnik temperatury | komora chłodnicza |
| SuperCool | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| Alarm drzwi – chłodzenie | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| Alarm drzwi – zamrażanie | — |
| BottleTimer | — |
| Sposób łączenia z siecią | możliwość doposażenia |
| NightMode | ustawianie przez aplikację |
| Blokada wyświetlacza | ustawianie w urządzeniu |
Specyfikacje:
| Wymiary wnęki wysokość/szerokość/głębokość | 87,4 - 89 / 56 - 57 / 55,0 cm |
|---|---|
| Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem) | 931,0 / 572,0 / 622,0 mm |
| Wymiary | 87,2 / 55,9 / 54,6 cm |
| Ciężar (bez opakowania) | 33,1 kg |
| Ciężar (z opakowaniem) | 36,2 kg |
| Pojemność całkowita ** | 117 l |
| Pojemność komór chłodniczych | 102 l |
| Pojemność komory zamrażarki | 16 l |
| Z tego komora czterogwiazdkowa | 15,9 l |
Design i materiały:
| Materiał regałów na butelki na drzwiach | tworzywo sztuczne białe |
|---|---|
| Materiał półek, komora chłodnicza | szkło |
Ustawienia i instalacja:
| Rodzaj zabudowy | Możliwość integracji |
|---|---|
| Montaż drzwi | Drzwi stałe |
| Dopuszczalna masa frontu kuchennego | 16 |
| Kierunek otwierania drzwi | zamiennie po prawej |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | możliwa samodzielnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 115° |
| Uszczelka drzwi | wymienna |
| Nóżki z regulacją wysokości | 2 |
| Listwy poziomujące | — |
| Liczba listew poziomujących | 0 |
| Wentylacja | wentylacja meblowa |
| Sterowanie | Wyświetlacz LCD monochromatyczny, dotykowy |
| Typ gniazda | Euro |
| Kabel przyłączeniowy (długość) | 2.200 mm |
Komora chłodzenia
| Regulowany zakres temperatur w komorze chłodniczej | od +2 °C do +9 °C |
|---|---|
| Strefy w komorze chłodniczej | EasyFresh |
| Rozmrażanie | automatyczna |
| Chłodzenie powietrzem obiegowym | — |
| Filtr FreshAir | — |
| System wysuwu szuflad w komorze chłodniczej | — |
| Oświetlenie wewnętrzne komora chłodnicza | światło jednostronne |
| Liczba półek w chłodziarce | 3 |
| z czego z możliwością dzielenia | 0 |
| z tego z regulacją wysokości | 2 |
| Szuflada VarioSafe | — |
| Szuflady OpenStage | — |
| Przechowywanie butelek | — |
| Półka na butelki | 1 |
| Liczba uchwytów na puszki | 0 |
| VarioBox | — |
| Pojemniki VarioBox | 0 |
| Pojemnik na masło | — |
| Podstawki na jajka | 10 jajek |
| Półki na drzwiach | Półka na butelki i konserwy |
| Regulowane na wysokość półki na drzwiach | regulacja stopniowa |
Komora mrożenia
| Czas przechowywania po usterce według GS * | 9 h |
|---|---|
| Zdolność zamrażania 24h według GS * | 2,00 kg / 24h |
| drzwi 4-gwiazdkowego zamrażalnika | wymienny ogranicznik drzwi |
| Liczba płyt szklanych w 4-gwiazdkowym zamrażalniku | 0 |
| Oznaczenie gwiazdkowe | 4 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Liebherr-International Deutschland GmbH
Hans-Liebherr-Straße 45Biberach88400
Niemcy
https://www.liebherr.com/
[email protected]
+49 7351 41-0


