Liebherr - Zintegrowana lodówka IRSe 4100 z systemem EasyFresh
Opis
Zintegrowana lodówka IRSe 4100 z systemem EasyFresh
Zintegrowana lodówka IRSe 4100 z systemem EasyFresh to perfekcyjne rozwiązanie dla nowoczesnych kuchni, łączące elegancję, funkcjonalność i zaawansowane technologie. Dzięki innowacyjnemu systemowi EasyFresh opracowanemu przez markę Liebherr, ta lodówka gwarantuje optymalne warunki przechowywania żywności, co pozwala na zachowanie jej świeżości i wartości odżywczych na dłużej.
EasyFresh Gwarancją świeżości jak z targu w Twoim domu jest nasz system EasyFresh-Safe. Czy to owoce luzem czy też warzywa: tutaj wszystko jest przechowywane optymalnie. Ze względu na artykuły spożywcze dzięki szczelnemu zamknięciu w pojemniku Safe zwiększa się wilgotność powietrza. Dzięki temu produkty pozostają przez długi czas świeże.
Wyświetlacz dotykowy Naprawdę poruszające: za pomocą wyświetlacza dotykowego można łatwo i intuicyjnie obsługiwać urządzenia Liebherr. Na wyświetlaczu są prezentowane w przejrzysty sposób wszystkie funkcje. Za pomocą lekkiego dotknięcia palcem można wybierać na przykład bez problemu funkcje lub też sprawdzać aktualną temperaturę w lodówce.
SuperSilent Cśśś – posłuchaj dobrze: lodówka Liebherr jest tak cicha, że trzeba naprawdę wytężyć słuch, aby ją usłyszeć. Co się za tym kryje? Wszystkie komponenty chłodzące, takie jak sprężarki, zawory, wentylatory oraz parownik są zoptymalizowane i perfekcyjnie dostosowane do siebie. Dzięki temu w kuchni słychać tylko to, co chcemy usłyszeć.
Możliwość doposażenia w moduł SmartDeviceBox Chcesz przygotować się na przyszłość Smart Home? Twoja lodówka Liebherr chętnie Ci w tym pomoże: możesz doposażyć ją w moduł SmartDeviceBox, który umożliwia korzystanie z internetu. Moduł SmartDeviceBox można bardzo łatwo zainstalować i otwiera on już dziś przed użytkownikami cały świat cyfrowych możliwości.
Oświetlenie górne LED oświetla wnętrze od góry – w celu zapewnienia dobrego widoku artykułów spożywczych. Doskonały kierunek oświetlenia: Diody LED są zamontowane przed płytami szklanymi, w związku z czym nawet pełna lodówka jest dobrze oświetlona.
Miejsce na blachę do pieczenia Chcesz utrzymać świeżość samodzielnie wykonanych wypieków? Albo przechować przygotowaną pizzę, która ma dopiero później trafić do piekarnika? Wystarczy po prostu wsunąć blachę do pieczenia do lodówki Liebherr – oferuje ona dosyć miejsca, aby zmieścić blachę. Bardzo praktyczna cecha: blachę do pieczenia można wsunąć i wysunąć przy otwarciu drzwi na 90°.
Dane techniczne
Moc wyjściowa i zużycie energii:
| Klasa efektywności energetycznej | E |
|---|---|
| Zużycie energii w ciągu 24 h | 0,276 kWh / 24h |
| Zużycie energii w ciągu roku | 101 kWh/a |
| Klasa klimatyczna | SN-T |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Klasa poziomu emitowanego hałasu | B |
| Napięcie | 220-240 V ~ |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc znamionowa | 1,2 A |
Panel sterowania i funkcje:
| Obsługa | Touch |
|---|---|
| Liczba stref temperaturowych | 1 |
| Liczba regulowanych obiegów chłodniczych | 1 |
| Wskaźnik temperatury | komora chłodnicza |
| SuperCool | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| Alarm drzwi – chłodzenie | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| Alarm drzwi – zamrażanie | — |
| BottleTimer | — |
| Sposób łączenia z siecią | możliwość doposażenia |
| NightMode | ustawianie przez aplikację |
| Blokada wyświetlacza | ustawianie w urządzeniu |
Specyfikacje:
| Wymiary wnęki wysokość/szerokość/głębokość | 121,6 - 123,1 / 56 - 57 / 55,0 cm |
|---|---|
| Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem) | 1.277,0 / 555,0 / 622,0 mm |
| Wymiary | 121,3 / 54,1 / 54,5 cm |
| Ciężar (bez opakowania) | 38,4 kg |
| Ciężar (z opakowaniem) | 41,8 kg |
| Pojemność całkowita * | 201 l |
| Pojemność komór chłodniczych | 202 l |
Design i materiały:
| Materiał regałów na butelki na drzwiach | tworzywo sztuczne białe |
|---|---|
| Materiał półek, komora chłodnicza | szkło |
Ustawienia i instalacja:
| Rodzaj zabudowy | Możliwość integracji |
|---|---|
| Montaż drzwi | Drzwi samodomykające |
| Dopuszczalna masa frontu kuchennego | — |
| Kierunek otwierania drzwi | zamiennie po prawej |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | możliwa samodzielnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 115° |
| Uszczelka drzwi | wymienna |
| Nóżki z regulacją wysokości | 2 |
| Listwy poziomujące | — |
| Liczba listew poziomujących | 0 |
| Wentylacja | wentylacja meblowa |
| Sterowanie | Wyświetlacz LCD monochromatyczny, dotykowy |
| Typ gniazda | Euro |
| Kabel przyłączeniowy (długość) | 2.200 mm |
Komora chłodzenia
| Regulowany zakres temperatur w komorze chłodniczej | od +2 °C do +9 °C |
|---|---|
| Strefy w komorze chłodniczej | EasyFresh |
| Rozmrażanie | automatyczna |
| Chłodzenie powietrzem obiegowym | — |
| Filtr FreshAir | — |
| System wysuwu szuflad w komorze chłodniczej | wbudowane szyny |
| Oświetlenie wewnętrzne komora chłodnicza | podświetlenie górne LED |
| Liczba półek w chłodziarce | 5 |
| z czego z możliwością dzielenia | 0 |
| z tego z regulacją wysokości | 4 |
| Szuflada VarioSafe | — |
| Szuflady OpenStage | — |
| Przechowywanie butelek | — |
| Półka na butelki | 1 |
| Liczba uchwytów na puszki | 3 |
| VarioBox | — |
| Pojemniki VarioBox | 0 |
| Pojemnik na masło | — |
| Podstawki na jajka | 10 jajek |
| Półki na drzwiach | Półka na butelki i konserwy |
| Regulowane na wysokość półki na drzwiach | regulacja stopniowa |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Liebherr-International Deutschland GmbH
Hans-Liebherr-Straße 45Biberach88400
Niemcy
https://www.liebherr.com/
[email protected]
+49 7351 41-0


