Liebherr - Zintegrowana lodówka z systemem EasyFresh IRc 4120
Opis
Zintegrowana lodówka z systemem EasyFresh IRc 4120
Liebherr IRc 4120 to nowoczesna, zintegrowana lodówka, która dzięki zaawansowanym technologiom i eleganckiemu designowi, doskonale wpasuje się w każdą kuchnię. Wyposażona w system EasyFresh, zapewnia optymalne warunki przechowywania żywności, przedłużając jej świeżość i smak.
SoftSystem Od śniadania aż po przekąskę o północy – jest wiele powodów, aby otworzyć i ponownie zamknąć lodówkę. A w przypadku firmy Liebherr jest to prawdziwa przyjemność: dzięki funkcji SoftSystem drzwi lodówki zamykają się z łagodną amortyzacją, niezawodnie, a przy tym lekko i cicho. Przechowywane na drzwiach wewnętrznych butelki są przy tym bezpiecznie ustawione – nic nie brzęczy, ani się nie chwieje.
EasyFresh Gwarancją świeżości jak z targu w Twoim domu jest nasz system EasyFresh-Safe. Czy to owoce luzem czy też warzywa: tutaj wszystko jest przechowywane optymalnie. Ze względu na artykuły spożywcze dzięki szczelnemu zamknięciu w pojemniku Safe zwiększa się wilgotność powietrza. Dzięki temu produkty pozostają przez długi czas świeże.
Miejsce na blachę do pieczenia Chcesz utrzymać świeżość samodzielnie wykonanych wypieków? Albo przechować przygotowaną pizzę, która ma dopiero później trafić do piekarnika? Wystarczy po prostu wsunąć blachę do pieczenia do lodówki Liebherr – oferuje ona dosyć miejsca, aby zmieścić blachę. Bardzo praktyczna cecha: blachę do pieczenia można wsunąć i wysunąć przy otwarciu drzwi na 90°.
UltraSilent O tej lodówce Liebherr na pewno jeszcze nie słyszałeś – po prostu dlatego, że jest tak cicha, jak prawie żadna inna: dzięki swej specjalnie redukującej hałas konstrukcji jest „niesłychanie” cicha. Ze względu na swój wysoki poziom tłumienia hałasu wyznacza nowe standardy nawet w porównaniu z najcichszymi urządzeniami chłodzącymi.
Możliwość doposażenia w moduł SmartDeviceBox Chcesz przygotować się na przyszłość Smart Home? Twoja lodówka Liebherr chętnie Ci w tym pomoże: możesz doposażyć ją w moduł SmartDeviceBox, który umożliwia korzystanie z internetu. Moduł SmartDeviceBox można bardzo łatwo zainstalować i otwiera on już dziś przed użytkownikami cały świat cyfrowych możliwości.
Wyświetlacz dotykowy Naprawdę poruszające: za pomocą wyświetlacza dotykowego można łatwo i intuicyjnie obsługiwać urządzenia Liebherr. Na wyświetlaczu są prezentowane w przejrzysty sposób wszystkie funkcje. Za pomocą lekkiego dotknięcia palcem można wybierać na przykład bez problemu funkcje lub też sprawdzać aktualną temperaturę w lodówce.
Dane techniczne
Moc wyjściowa i zużycie energii:
| Klasa efektywności energetycznej | C |
|---|---|
| Zużycie energii w ciągu 24 h | 0,178 kWh / 24h |
| Zużycie energii w ciągu roku | 65 kWh/a |
| Klasa klimatyczna | SN-T |
| Poziom hałasu | 27 dB |
| Klasa poziomu emitowanego hałasu | A |
| Napięcie | 220-240 V ~ |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Moc znamionowa | 1,2 A |
Panel sterowania i funkcje:
| Obsługa | Touch |
|---|---|
| Liczba stref temperaturowych | 1 |
| Liczba regulowanych obiegów chłodniczych | 1 |
| Wskaźnik temperatury | komora chłodnicza |
| SuperCool | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| Alarm drzwi – chłodzenie | ustawianie w urządzeniu i przez aplikację |
| Alarm drzwi – zamrażanie | — |
| BottleTimer | — |
| Sposób łączenia z siecią | możliwość doposażenia |
| NightMode | ustawianie przez aplikację |
| Blokada wyświetlacza | ustawianie w urządzeniu |
Specyfikacje:
| Wymiary wnęki wysokość/szerokość/głębokość | 121,6 - 123,1 / 56 - 57 / 55,0 cm |
|---|---|
| Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem) | 1.277,0 / 572,0 / 622,0 mm |
| Wymiary | 121,3 / 55,9 / 54,6 cm |
| Ciężar (bez opakowania) | 45,6 kg |
| Ciężar (z opakowaniem) | 49,1 kg |
| Pojemność całkowita * | 201 l |
| Pojemność komór chłodniczych | 202 l |
Design i materiały:
| Suchy panel tylny | — |
|---|---|
| Materiał suchej tylnej ścianki | — |
| Dekor drzwi wewnętrznych | — |
| Materiał regałów na butelki na drzwiach | tworzywo sztuczne białe |
| Materiał półek, komora chłodnicza | szkło |
Ustawienia i instalacja:
| Rodzaj zabudowy | Możliwość integracji |
|---|---|
| Montaż drzwi | Drzwi stałe |
| Dopuszczalna masa frontu kuchennego | 19 |
| Kierunek otwierania drzwi | zamiennie po prawej |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | możliwa samodzielnie |
| Kąt otwarcia drzwi | 115° |
| Uszczelka drzwi | wymienna |
| Nóżki z regulacją wysokości | 2 |
| Listwy poziomujące | — |
| Liczba listew poziomujących | 0 |
| Wentylacja | wentylacja meblowa |
| Sterowanie | Wyświetlacz LCD monochromatyczny, dotykowy |
| Typ gniazda | Euro |
| Kabel przyłączeniowy (długość) | 2.200 mm |
Komora chłodzenia
| Regulowany zakres temperatur w komorze chłodniczej | od +2 °C do +9 °C |
|---|---|
| Strefy w komorze chłodniczej | EasyFresh |
| Rozmrażanie | automatyczna |
| Chłodzenie powietrzem obiegowym | — |
| Filtr FreshAir | — |
| System wysuwu szuflad w komorze chłodniczej | wbudowane szyny |
| SoftSystem | SoftSystem |
| Oświetlenie wewnętrzne komora chłodnicza | podświetlenie górne LED |
| Liczba półek w chłodziarce | 7 |
| z czego z możliwością dzielenia | 1 |
| z tego z regulacją wysokości | 6 |
| Szuflada VarioSafe | ✔ |
| Szuflady OpenStage | — |
| Przechowywanie butelek | potrójna półka na butelki |
| Półka na butelki | 1 |
| Liczba uchwytów na puszki | 3 |
| VarioBox | — |
| Pojemniki VarioBox | 0 |
| Pojemnik na masło | — |
| Podstawki na jajka | 10 jajek |
| Półki na drzwiach | Półka na butelki i konserwy |
| Regulowane na wysokość półki na drzwiach | regulacja stopniowa |
Komora mrożenia
| Zakres temperatury w komorze zamrażania | -15 °C do -26 °C |
|---|---|
| Technologia chłodzenia | NoFrost |
| Położenie komory mrożenia | dół |
| Rozmrażanie | automatyczna |
| Czas przechowywania po usterce według GS * | 9 h |
| Zdolność zamrażania 24h według GS * | 6,00 kg / 24h |
| Schowki w komorze zamrażania | 3 |
| FrostSafe | zamknięte ze wszystkich stron półki wysuwane z przezroczystymi frontami |
| system wysuwu szuflad w komorze zamrażania | szuflada na szkle bezpiecznym |
| Oświetlenie wewnętrzne komora zamrażania | — |
| drzwi 4-gwiazdkowego zamrażalnika | — |
| Liczba płyt szklanych w 4-gwiazdkowym zamrażalniku | 0 |
| Szuflady VarioSpace | ✔ |
| IceMaker | Tak |
| podświetlenie IceMaker-Safe | — |
| Przyłącze do wody | zbiornik wody |
| MaxIce-Funktion | 1,5 kg / 24h |
| Produkcja kostek lodu | 1,2 kg / 24h |
| Zapas kostek lodu | 5 kg |
| Tacka na kostki lodu | — |
| Liczba tacek na kostki lodu | 0 |
| Liczba filtrów wody | 0 |
| Liczba akumulatorów zimna | 0 |
| Taca do zamrażania | 0 |
| Oznaczenie gwiazdkowe | 4 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Liebherr-International Deutschland GmbH
Hans-Liebherr-Straße 45Biberach88400
Niemcy
https://www.liebherr.com/
[email protected]
+49 7351 41-0


