Smeg - Kuchnia wolnostojąca Victoria TR90GPGR Niebieskoszara
Opis
Smeg - Kuchnia wolnostojąca Victoria
Kuchnia wolnostojąca Smeg TR90 z eleganckiej linii Victoria to połączenie klasycznego wzornictwa z nowoczesną technologią gotowania. Emaliowana obudowa, chromowane detale oraz charakterystyczne pokrętła w stylu retro nadają urządzeniu wyjątkowy charakter i sprawiają, że staje się centralnym punktem każdej kuchni.
Model wyposażono w dużą płytę gazową z pięcioma palnikami, w tym mocnym palnikiem Ultra Rapid o mocy 5 kW, który doskonale sprawdza się podczas intensywnego gotowania i smażenia. Stabilne żeliwne ruszty zapewniają wygodę użytkowania oraz trwałość na lata.
Piekarnik o imponującej pojemności netto 115 litrów oferuje szeroki wybór funkcji pieczenia, w tym termoobieg, turbo, grill oraz funkcję ECO. System podwójnego termoobiegu z dwoma wentylatorami gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i doskonałe efekty pieczenia na wielu poziomach jednocześnie.
Urządzenie posiada również funkcję czyszczenia pirolitycznego, która nagrzewa komorę do bardzo wysokiej temperatury, zamieniając zabrudzenia w łatwy do usunięcia popiół. Drzwi Soft Close, emalia Ever Clean oraz łatwo demontowalne szyby zwiększają komfort codziennego użytkowania.

Właściwości
| Funkcje pieczenia | Grzałka górna i dolna, Obieg powietrza + grzałka górna i dolna, Termoobieg, Turbo, ECO, Mały grill, Duży grill, Grill + obieg powietrza, Grzałka dolna + obieg powietrza |
| Funkcje czyszczenia | Piroliza |
| Timer | Tak |
| Sygnał dźwiękowy zakończenia pieczenia | Tak |
| Minimalna temperatura | 50 °C |
| Maksymalna temperatura | 260 °C |
| Liczba wszystkich stref grzejnych | 5 |
| Pozycja 1° strefy | Przedni lewy |
| Pozycja 2° strefy | Tylny lewy |
| Pozycja 3° strefy | Centralny |
| Pozycja 4° strefy | Tylny prawy |
| Pozycja 5° strefy | Przedni prawy |
| Rodzaj 1° strefy | Gaz - Szybki |
| Rodzaj 2° strefy | Gaz - Średnio szybki |
| Rodzaj 3° strefy | Gaz - Ultra szybki (podwójny) |
| Rodzaj 4° strefy | Gaz - Średnio szybki |
| Rodzaj 5° strefy | Gaz - Pomocniczy |
| Moc 1° strefy | 2.90 kW |
| Moc 2° strefy | 1.80 kW |
| Moc 3° strefy | 5.00 kW |
| Moc 4° strefy | 1.80 kW |
| Moc 5° strefy | 1.00 kW |
| Rodzaj palników gazowych | Standardowe |
| Nakładki na palniki | Emaliowane, czarny mat |
| Zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętle | Tak |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
| Pojemność netto | 115 l |
| Pojemność brutto | 129 l |
| Materiał wewnętrznej komory | Emalia Ever Clean |
| Liczba poziomów pieczenia | 5 |
| Rodzaj prowadnic | Prowadnice metalowe |
| Liczba źródeł oświetlenia | 2 |
| Rodzaj oświetlenia | Halogenowe |
| Moc oświetlenia | 40 W |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Programator czasu gotowania | Start i Stop |
| Otwieranie drzwi | Do dołu |
| Oświetlenie przy otwartych drzwiach | Tak |
| Łatwy demontaż drzwi piekarnika | Tak |
| W pełni przeszklona wewnętrzna powierzchnia drzwi | Tak |
| Łatwy demontaż wewnętrznej szyby drzwi piekarnika | Tak |
| Liczba szyb w drzwiach | 4 |
| Zimne drzwi | 2 |
| Blokada drzwi podczas czyszczenia pirolitycznego | Tak |
| Termostat bezpieczeństwa | Tak |
| System chłodzący | Statyczny |
| Rodzaj grilla | Elektryczny |
| Moc grzałki grilla | 1700 W |
| Moc dużego grilla | 2900 W |
| Moc grzałki dolnej | 1700 W |
| Moc grzałki górnej | 1200 W |
| Moc grzałki pierścieniowej | 2 x 2000 W |
| Zawiasy Soft Close | Tak |
| Kontrola temperatury | Elektromechaniczna |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Zużycie energii przy standardowym obciążeniu w trybie z włączonym wentylatorem | 4.46 MJ / 1.24 kWh |
| Zużycie energii przy standardowym obciążeniu w trybie tradycyjnym | 2.95 MJ / 0.82 kWh |
| Moc przyłączeniowa | 4200 W |
| Natężenie prądu (A) | 19 A |
| Napięcie | 220-240 V |
| Napięcie 2 | 380-415 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Wtyczka | Nie |
| Dodatkowe możliwości podłączenia | Tak, dwu- i trójfazowe |
| Przewód elektryczny | Tak, jednofazowy |
| Moc przyłączeniowa gazu | 12300 W |
| Typ gazu | G20 gaz naturalny |
| Czas aktywacji trybu czuwania | 1 min |
| Standby power | 0.3 W |
| Wyświetlanie informacji w trybie czuwania | Tak |
| Wymiary produktu WxSxG | 900x900x600 mm |
| Szerokość | 900 mm |
| Wysokość produktu | 900 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Waga brutto | 99.800 kg |
| Waga netto | 86.800 kg |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
