Smeg - Okap do zabudowy KSG9P4MB Universale Czarny matowy
3352,00 zł
Sugerowana cena producenta: 3899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3509,00 zł
Wydłużona realizacja
Darmowa wysyłka
Ten produkt jest dostępny z wydłużonym czasem realizacji - od 3 do 16 tygodni. Ze względu na system pracy fabryki Smeg termin ten może ulec zmianie.
2 + 3 lata gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 3352 punktów
Odbierzemy zużyty sprzęt
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model KSG9P4MB EAN 8017709336301
Opis
Okap do zabudowy KSG9P4MB Universale Czarny matowy
Okap do zabudowy KSG9P4MB Universale w czarnym matowym wykończeniu to stylowe i funkcjonalne rozwiązanie dla nowoczesnej kuchni, stworzone przez renomowaną markę Smeg. Ten okap do zabudowy nie tylko skutecznie usuwa opary i zapachy, ale także wprowadza do przestrzeni kuchennej elegancki akcent, który podkreśla jej charakter
Wzornictwo / Obsługa:
Kolor: czarny matowy
Sterowanie dotykowe, podświetlane, białe
- Szerokość okapu: 90 cm
Rozwiązania / Parametry / Funkcje:
- Liczba prędkości pracy silnika: 3
- Tryb intensywny: Tak
- Tryb komfort – 24-godzinne oczyszczanie powietrza: Tak
- Programator czasu pracy: Automatyczne wyłączenie
- Auto-Vent 2.0: Tak
- Liczba filtrów: 2
- Filtr przeciwtłuszczowy: Aluminium
| Prędkość | Wydajność [m3/h] |
| I | 243 |
| II | 362 |
| III | 481 |
| IV | - |
| Intensywny | 697 |
| Prędkość | Poziom hałasu [dB(A)] |
| I | 45 |
| II | 53 |
| III | 59 |
| IV | - |
| Intensywny | 67 |
Specyfikacja Techniczna:
- Klasa efektywności energetycznej: A
- Moc przyłączeniowa: 235 W
- Moc silnika: 230 W
- Napięcie: 220-240 V
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Wymiary: 335 x 597 x 300 mm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Czarny matowy |
| Klasa efektywności: | A |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Ilość prędkości: | 3 + tryb intensywny |
| Poziom hałasu: | 45 - 67 dB |
| Wymiary (W x S x G): | 335 x 897 x 300 mm |
| Moc przyłączeniowa: | 235 W |
| Moc silnika: | 230 W |
| Fason: | Universale |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.
