Smeg - Okap podszafkowy KICGR70X2 Universale Stal nierdzewna
2799,00 zł
Sugerowana cena producenta: 3499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2799,20 zł
Opis
Okap podszafkowy KICGR70X2 Universale Stal nierdzewna
Okap podszafkowy KICGR70X2 w kolorze stali nierdzewnej z linii Universale od firmy Smeg sprawdza się przy pochłanianiu zapachów gotowanych potraw. Filtry wykonane z aluminium (opcjonalnie: KITFC152 – filtr węglowy), są idealnym rozwiązaniem w oczyszczaniu tłustych oparów powstałych w czasie gotowania.
Wzornictwo / Obsługa:
Kolor: stal nierdzewna
Sterowanie za pomocą przycisków
Szerokość okapu: 70 cm
Rozwiązania / Parametry / Funkcje:
- 3 prędkości pracy silnika + tryb intensywny
- Automatyczne wyłączenie
- Tryb komfort – 24-godzinne oczyszczanie powietrza
- Auto-Vent - możliwość połączenia okapu z płytą
- Średnica komina: 150 mm
- Oświetlenie LED (2 x 1 W)
- Szczelinowe pochłanianie oparów
- Wskaźnik zabrudzenia filtra węglowego
| Prędkość | Wydajność [m3/h] |
| I | 290 |
| II | 420 |
| III | 610 |
| IV | - |
| Intensywny | 720 |
| Prędkość | Poziom hałasu [dB(A)] |
| I | 47 |
| II | 56 |
| III | 64 |
| IV | - |
| Intensywny | 68 |
Wyposażenie Standardowe:
- Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy: 1
Wyposażenie Opcjonalne (zamawiane osobno):
- KITFC152 – filtr węglowy
Specyfikacja Techniczna:
- Klasa efektywności energetycznej: A
- Moc przyłączeniowa: 252 W
- Napięcie: 220-240 V
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Wymiary: 330 x 700 x 300 mm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Stal nierdzewna |
| Klasa efektywności: | A |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Ilość prędkości: | 3 (+1) |
| Poziom hałasu: | 47 - 64 (68)dB |
| Wymiary (W x S x G): | 330 x 700 x 300 mm |
| Moc przyłączeniowa: | 252 W |
| Fason: | Universale |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.
