Smeg - Okap podszafkowy KSG52HPE Universale Srebrny
1217,00 zł
Sugerowana cena producenta: 1499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1228,00 zł
Opis
Okap podszafkowy KSG52HPE Universale Srebrny
Okap podszafkowy KSG52HPE z serii Universale marki Smeg to nowoczesne i funkcjonalne urządzenie, które idealnie wpasowuje się w każdą kuchnię, oferując wydajne odprowadzanie oparów i elegancki design. Jego srebrne wykończenie sprawia, że komponuje się z różnorodnymi stylami wnętrz, zapewniając jednocześnie wysoką efektywność i komfort użytkowania.
Wzornictwo / Obsługa:
Kolor: srebrny
Sterowanie: przyciski
Szerokość okapu: 52 cm
Rozwiązania / Parametry / Funkcje:
- 3 prędkości pracy silnika
- Średnica komina: 120 mm
- Oświetlenie LED (2 x 5 W)
| Prędkość | Wydajność [m3/h] |
| I | 232 |
| II | 356 |
| III | 584 |
| IV | - |
| Intensywny | - |
| Prędkość | Poziom hałasu [dB(A)] |
| I | 44 |
| II | 53 |
| III | 63 |
| IV | - |
| Intensywny | - |
Wyposażenie Standardowe:
- Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy: 1
Specyfikacja Techniczna:
- Klasa efektywności energetycznej:B
- Klasa wydajności przepływu dynamicznego (FDEC):C
- Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń:C
- Klasa efektywności oświetlenia:A
- Roczne zużycie energii (AEChood):75 kWh/a
- Wydajność przepływu dynamicznego (FDE):20.9
- Wydajność oświetlenia (LEhood):44.1 lux/W
- Wydajność filtra przeciwtłuszczowego (GFEhood):75.1 %
- Minimalne natężenie przepływu powietrza (Qmin):225 m³/h
- Maksymalne natężenie przepływu powietrza (Qmax):580 m³/h
- Poziom hałasu przy min wydajności:46 dB(A)
- Poziom hałasu przy max wydajności:65 dB(A)
- Pobór mocy mierzony w trybie czuwania (Ps):0.49 W
- Współczynnik upływu czasu (f):1.2
- Wskaźnik efektywności energetycznej EEI:69.6
- Natężenie przepływu powietrza mierzone w optymalnym punkcie pracy (Pbep):345 m³/h
- Ciśnienie powietrza mierzone w optymalnym punkcie pracy (Pbep):355 Pa
- Zużycie energii elektrycznej w stanie maksymalnej wydajności:163 W
- Moc nominalna systemu oświetlenia (Wl):5 W
- Średnie natężenie oświetlenia zapewnianego przez system oświetlenia na powierzchni (Emiddle):221 lux
- Poziom hałasu na najwyższej prędkości:65 dB(A)
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Srebrny |
| Klasa efektywności: | B |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Ilość prędkości: | 3 |
| Poziom hałasu: | 44 - 63 dB |
| Wymiary (W x S x G): | 251 x 514 x 283 mm |
| Moc przyłączeniowa: | 285 W |
| Moc silnika: | 175 W |
| Fason: | Universale |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.
