Smeg - Okap podszafkowy KSGT74X Universale Stal nierdzewna
4049,00 zł
Sugerowana cena producenta: 4499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3868,00 zł
Wydłużona realizacja
Darmowa wysyłka
Ten produkt jest dostępny z wydłużonym czasem realizacji - od 3 do 16 tygodni. Ze względu na system pracy fabryki Smeg termin ten może ulec zmianie.
2 + 3 lata gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 4049 punktów
Odbierzemy zużyty sprzęt
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model KSGT74X EAN 8017709328351
Opis
Okap podszafkowy KSGT74X Universale Stal nierdzewna
Okap podszafkowy KSGT74X Universale w eleganckiej stali nierdzewnej. To urządzenie łączy w sobie nie tylko funkcjonalność i wydajność, ale również niepowtarzalny design, który wprowadza niezwykły element stylu do każdej nowoczesnej kuchni.
Wzornictwo / Obsługa:
Kolor: stal nierdzewna
Sterowanie dotykowe, podświetlane (białe)
- Tryb komfort – 24-godzinne oczyszczanie powietrza: Tak
- Programator czasu pracy: Automatyczne wyłączenie
- Auto - vent 2.0
- V-Condense System
Rozwiązania / Parametry / Funkcje:
- 3 prędkości pracy silnika + tryb intensywny
- Średnica komina: 150 mm
- Oświetlenie LED (2 x 2,3 W)
| Prędkość | Wydajność [m3/h] |
| I | 254 |
| II | 442 |
| III | 603 |
| IV | - |
| Intensywny | 657 |
| Prędkość | Poziom hałasu [dB(A)] |
| I | 48 |
| II | 61 |
| III | 68 |
| IV | - |
| Intensywny | 70 |
Wyposażenie Standardowe:
- Filtr przeciwtłuszczowy stal nierdzewna: 2
Wyposażenie Opcjonalne (zamawiane osobno):
- KITALLFC – filtr węglowy
Specyfikacja Techniczna:
- Klasa efektywności energetycznej: A
- Moc przyłączeniowa: 280 W
- Moc silnika: 275 W
- Napięcie: 220-240 V
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Wymiary (sz. x wys. x gł.) : 712 x 361 x 290 mm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Stal nierdzewna |
| Klasa efektywności: | A |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Ilość prędkości: | 3 + tryb intensywny |
| Poziom hałasu: | 48 - 70 dB |
| Wymiary (W x S x G): | 712 x 562 x 290 mm |
| Moc przyłączeniowa: | 280 W |
| Moc silnika: | 275 W |
| Fason: | Universale |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.
