Smeg - Okap przyścienny KBT600BL Universale Czarny
Wydłużona realizacja
Darmowa wysyłka
2 + 3 lata gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 2249 punktów
Odbierzemy zużyty sprzęt
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model KBT600BL EAN 8017709347246
Oblicz raty
Smeg
Opis
Okap przyścienny KBT600BL Universale Czarny
Wysoka wydajność i skuteczna filtracja
Model KBT600BL wyposażony jest w wydajny silnik o mocy 230 W, który zapewnia maksymalną wydajność do 820 m³/h. Dzięki temu okap szybko usuwa opary i zapachy nawet podczas intensywnego gotowania.
3 prędkości pracy + tryb intensywny
Dodatkowe funkcje:
  • automatyczne wyłączenie po określonym czasie
  • tryb 24-godzinnego oczyszczania powietrza wskaźnik zabrudzenia filtrów
Oświetlenie LED – lepsza widoczność podczas gotowania
Właściwości
CechaOpis
Typ urządzeniaOkap kuchenny przyścienny
Linia wzorniczaUniversal
Szerokość60 cm
KolorCzarny
DesignT-kształtny
Liczba prędkości3 + tryb intensywny
Maksymalna wydajnośćdo 820 m³/h
FiltryAluminiowe filtry przeciwtłuszczowe
OświetlenieLED (2 × 1,3 W)
Klasa energetycznaA
ParametrWartość
Wysokość520 mm
Szerokość600 mm
Głębokość450 mm
Moc silnika230 W
Poziom hałasu48–64 dBA
Tryb intensywny686 m³/h
Roczne zużycie energii53 kWh
Waga netto12,8 kg
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4
Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.
99%