Smeg - Okap przyścienny KBT600VE Universale Stal nierdzewna
1869,00 zł
Sugerowana cena producenta: 2299,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1168,70 zł
Opis
Okap przyścienny KBT600VE Universale Stal nierdzewna
Okap przyścienny KBT600VE w kolorze stali nierdzewnej ze szklanymi elementami z linii Universale od firmy Smeg sprawdza się przy pochłanianiu zapachów gotowanych potraw. Filtry wykonane z aluminium są idealnym rozwiązaniem w oczyszczaniu tłustych oparów powstałych w czasie gotowania.
Wzornictwo / Obsługa:
Kolor: stal nierdzewna + szkło
Sterowanie za pomocą przycisków
Szerokość okapu: 60 cm
Rozwiązania / Parametry / Funkcje:
- 3 prędkości pracy silnika + tryb intensywny
- Tryb komfort - 24 godzinne oczyszczanie powietrza
- Średnica komina: 150 mm
- Oświetlenie LED (2 x 1,3 W)
- Automatyczne wyłączenie
- Wskaźnik zabrudzenia filtra węglowego
| Prędkość | Wydajność [m3/h] |
| I | 243 |
| II | 332 |
| III | 451 |
| IV | - |
| Intensywny | 677 |
| Prędkość | Poziom hałasu [dB(A)] |
| I | 48 |
| II | 55 |
| III | 62 |
| IV | - |
| Intensywny | 71 |
Wyposażenie Standardowe:
- Filtr przeciw tłuszczowy aluminiowy: 3
- Zawór zwrotny powietrza
Wyposażenie Opcjonalne (zamawiane osobno):
- KITFCKBT – filtr węglowy
Specyfikacja Techniczna:
- Klasa efektywności energetycznej: B
- Moc przyłączeniowa: 233 W
- Moc silnika: 230 W
- Napięcie: 220-240 V
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Wymiary: 520 x 600 x 450 mm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | antracytowy |
| Klasa efektywności: | B |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Ilość prędkości: | 3 (+TURBO) |
| Poziom hałasu: | 48 - 71 dB (72) |
| Wymiary (W x S x G): | 520 x 600 x 450 mm |
| Moc przyłączeniowa: | 233 W |
| Moc silnika: | 230 W |
| Fason: | Universale |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.
