Smeg - Okap przyścienny KSED95NEE Victoria Czarny
2159,00 zł
Sugerowana cena producenta: 2699,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2429,00 zł
Opis
Okap przyścienny KSED95NEE Victoria Czarny
Okap kominowy KSED95NEE w kolorze czarnym z linii Victoria od firmy Smeg sprawdzi się podczas codziennego przygotowywania posiłków. Filtry wykonane z aluminium są idealnym rozwiązaniem w oczyszczaniu tłustych oparów powstałych w czasie gotowania.
Wzornictwo / Obsługa:
- Kolor: Czarny
- Linia wzornicza: Victoria
- Design: Kominowy
- Materiał: Emaliowany
- Typ stali nierdzewnej: Szczotkowana
Rozwiązania / Parametry / Funkcje:
- 3 prędkości pracy silnika
- Średnica komina: 150 mm
- Oświetlenie LED (2 x 1 W)
| Prędkość | Wydajność [m3/h] |
| I | 328 |
| II | 420 |
| III | 588 |
| IV | - |
| Intensywny | - |
| Prędkość | Poziom hałasu [dB(A)] |
| I | 50 |
| II | 57 |
| III | 65 |
| IV | - |
| Intensywny | - |
Wyposażenie Standardowe:
- Filtr przeciw tłuszczowy aluminiowy: 3
- Zawór zwrotny powietrza
- Sterowanie: suwak
Specyfikacja Techniczna:
- Klasa efektywności energetycznej: B
- Moc przyłączeniowa: 202 W
- Moc silnika: 200 W
- Napięcie: 220-240 V
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Wymiary: Szerokość 90 cm x Głębokość 50 cm x Wysokość 74 cm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Czarny |
| Klasa efektywności: | B |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Ilość prędkości: | 3 |
| Poziom hałasu: | 50 - 65 dB |
| Wymiary : | Szerokość 90 cm x Głębokość 50 cm x Wysokość 74 cm |
| Moc przyłączeniowa: | 202 W |
| Moc silnika: | 200 W |
| Fason: | Victoria |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.
