Smeg - Okap przyścienny Universal KDC91XE3 Stal nierdzewna
1389,00 zł
Sugerowana cena producenta: 1544,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1389,00 zł
Wydłużona realizacja
Darmowa wysyłka
Ten produkt jest dostępny z wydłużonym czasem realizacji - od 3 do 16 tygodni. Ze względu na system pracy fabryki Smeg termin ten może ulec zmianie.
2 + 3 lata gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 1389 punktów
Odbierzemy zużyty sprzęt
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model KDC91XE3 EAN 8017709346003
Opis
Okap przyścienny Universal KDC91XE3 Stal nierdzewna
Okap KDC91XE3 należy do linii wzorniczej Universal – dzięki temu jego wygląd jest uniwersalny i ponadczasowy. Wykonany jest z satynowanej, szczotkowanej stali nierdzewnej, co nadaje mu elegancki i subtelny charakter. Konstrukcja kominowa sprawia, że model ten dobrze komponuje się z klasycznymi i nowoczesnymi aranżacjami.
Specyfikacja techniczna:
- Liczba źródeł oświetlenia:2
- Rodzaj oświetlenia:LED
- Moc oświetlenia:4 W
- Skala koloru oświetlenia (K):4000 °K
- Maksymalna objętość:620 m³/h
- Moc silnika:160 W
- Liczba filtrów:3
- Filtr przeciwtłuszczowy:Aluminium
- Filtry węglowe w komplecie:Tak
- Minimalna odległość od płyty gazowej:650 mm
- Minimalna odległość od płyty elektrycznej:500 mm
- Średnica komina:150 mm
Prędkość 1
- Wydajność pochłaniania (IEC 61591): 168 m³/h
- Poziom hałasu (IEC 60704-2-13): 45 dB
- Moc: 80 W
Prędkość 2
- Wydajność pochłaniania (IEC 61591): 390 m³/h
- Poziom hałasu (IEC 60704-2-13): 63 dBA
- Moc: 160 W
Prędkość 3
- Wydajność pochłaniania (IEC 61591): 600 m³/h
- Poziom hałasu (IEC 60704-2-13): 63 dBA
- Moc: 160 W
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Stal nierdzewna |
| Klasa efektywności: | C |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Ilość prędkości: | 3 |
| Poziom hałasu: | 45 - 63 dB (71) |
| Wymiary (W x S x G): | 740 x 898 x 502 mm |
| Moc przyłączeniowa: | 168 W |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.
