Smeg - Okap sufitowy KLT12L4WH Universale Biały matowy
7649,00 zł
Sugerowana cena producenta: 8499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7649,10 zł
Wydłużona realizacja
Darmowa wysyłka
Ten produkt jest dostępny z wydłużonym czasem realizacji - od 3 do 16 tygodni. Ze względu na system pracy fabryki Smeg termin ten może ulec zmianie.
2 + 3 lata gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 7649 punktów
Odbierzemy zużyty sprzęt
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model KLT12L4WH EAN 8017709326197
Opis
Okap sufitowy KLT12L4WH Universale Biały matowy
Okap sufitowy KLT12L4WH Universale w białym matowym wykończeniu to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie do kuchni, oferowane przez renomowanego producenta Smeg. Ten okap podszafkowy łączy w sobie nie tylko wysoką wydajność, ale także nowoczesny design, który doskonale pasuje do różnych aranżacji kuchennych.
Wzornictwo / Obsługa:
Kolor: biały mat
- Sterowanie dotykowe, podświetlane, białe
Szerokość okapu: 120 cm
Rozwiązania / Parametry / Funkcje:
- Liczba prędkości pracy silnika: 3
- Tryb intensywny: Tak
- Tryb komfort – 24-godzinne oczyszczanie powietrza: Tak
- Programator czasu pracy: Automatyczne wyłączenie
- Auto-Vent 2.0: Tak
| Prędkość | Wydajność [m3/h] |
| I | 194 |
| II | 315 |
| III | 447 |
| IV | - |
| Intensywny | 591 |
| Prędkość | Poziom hałasu [dB(A)] |
| I | 51 |
| II | 57 |
| III | 65 |
| IV | - |
| Intensywny | 71 |
Wyposażenie Standardowe:
- Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy: 4
Specyfikacja Techniczna:
- Klasa efektywności energetycznej: B
- Moc przyłączeniowa: 305 W
- Moc silnika: 290 W
- Napięcie: 220-240 V
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Wymiary: 200 x 1200 x 570 mm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Biały mat |
| Klasa efektywności: | B |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Ilość prędkości: | 3 (+1) |
| Poziom hałasu: | 51 - 71 (68)dB |
| Wymiary (W x S x G): | 200 x 1200 x 570 mm |
| Moc przyłączeniowa: | 305 W |
| Moc silnika: | 290 W |
| Fason: | Universale |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.
