Smeg - Okap wpuszczany w blat KDD60VXE-3 Universale Czarne szkło
7199,00 zł
Sugerowana cena producenta: 8999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7649,00 zł
Wydłużona realizacja
Darmowa wysyłka
Ten produkt jest dostępny z wydłużonym czasem realizacji - od 3 do 16 tygodni. Ze względu na system pracy fabryki Smeg termin ten może ulec zmianie.
2 + 3 lata gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 7199 punktów
Odbierzemy zużyty sprzęt
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model KDD60VXE-3 EAN 8017709346133
Opis
Okap wpuszczany w blat KDD60VXE-3 Universale Czarne szkło
Okap do zabudowy w blacie KDD60VXE-3 w kolorze czarnego szkła z linii Universale od firmy Smeg sprawdza się przy pochłanianiu zapachów gotowanych potraw. Filtry wykonane z aluminium (opcjonalnie: KITFCDD – filtr węglowy), są idealnym rozwiązaniem w oczyszczaniu tłustych oparów powstałych w czasie gotowania.
Wzornictwo / Obsługa:
Kolor: czarne szkło
Okap wysuwany z blatu
Sterowanie dotykowe
Szerokość: 54 cm
Rozwiązania / Parametry / Funkcje:
- 4 prędkości pracy silnika + tryb intensywny
- Tryb komfort - 24 godzinne oczyszczanie powietrza
- Automatyczne wyłączanie
- Średnica komina: 150 mm
- Oświetlenie LED (1 x 6 W)
| Prędkość | Wydajność [m3/h] |
| I | 200 |
| II | 280 |
| III | 350 |
| IV | 430 |
| Intensywny | 650 |
| Prędkość | Poziom hałasu [dB(A)] |
| I | 46 |
| II | 52 |
| III | 59 |
| IV | 62 |
| Intensywny | 70 |
Wyposażenie Standardowe:
- Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy: 2
Wyposażenie Opcjonalne (zamawiane osobno):
- KITFCDD – filtr węglowy
- RCKF - pilot zdalnego sterowania
Specyfikacja Techniczna:
- Klasa efektywności energetycznej: B
- Moc silnika: 250 W
- Napięcie: 220-240 V
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Wymiary: 1050 x 537 x 120 mm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Czarne szkło |
| Klasa efektywności: | B |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Ilość prędkości: | 4 (+1) |
| Poziom hałasu: | 46 - 62 (71)dB |
| Wymiary (W x S x G): | 1050 x 537 x 120 mm |
| Moc silnika: | 250 W |
| Fason: | Universale |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.
