Smeg - Okap wpuszczany w blat KDD90CNE2 Universale Czarne szkło
8639,20 zł
Sugerowana cena producenta: 10 799,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9179,00 zł
Opis
Okap wpuszczany w blat KDD90CNE2 Universale Czarne szkło
Okap do zabudowy w blacie KDD90CNE2 w kolorze czarnego szkła z linii Universale od firmy Smeg sprawdza się przy pochłanianiu zapachów gotowanych potraw. Filtry wykonane z aluminium (opcjonalnie: KITFCDD – filtr węglowy), są idealnym rozwiązaniem w oczyszczaniu tłustych oparów powstałych w czasie gotowania.
Wzornictwo / Obsługa:
Kolor: czarne szkło
Okap wysuwany z blatu
Sterowanie dotykowe Touch Control
Szerokość: 88 cm
Rozwiązania / Parametry / Funkcje:
- 4 prędkości pracy silnika + tryb intensywny
- Tryb komfort - 24 godzinne oczyszczanie powietrza
- Automatyczne wyłączanie
- Średnica komina: 150 mm
- Oświetlenie LED (1 x 7 W)
- Wskaźnik zabrudzenia filtra węglowego
| Prędkość | Wydajność [m3/h] |
| I | 200 |
| II | 280 |
| III | 350 |
| IV | 440 |
| Intensywny | 720 |
| Prędkość | Poziom hałasu [dB(A)] |
| I | 43 |
| II | 49 |
| III | 53 |
| IV | 57 |
| Intensywny | 68 |
Wyposażenie Standardowe:
- Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy: 2
Wyposażenie Opcjonalne (zamawiane osobno):
- KITFCDD – filtr węglowy
- RCKF2 - pilot zdalnego sterowania
Specyfikacja Techniczna:
- Klasa efektywności energetycznej: A
- Moc przyłączeniowa: 277 W
- Moc silnika: 270 W
- Napięcie: 220-240 V
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Wymiary: 1044 x 880 x 120 mm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Czarne szkło |
| Klasa efektywności: | A |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Ilość prędkości: | 4 (+1) |
| Poziom hałasu: | 43 - 57 (68)dB |
| Wymiary (W x S x G): | 1044 x 880 x 120 mm |
| Moc silnika: | 250 W |
| Fason: | Universale |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.
