Smeg - Płyta gazowa PGF31G2 Classica Stal nierdzewna
1759,00 zł
Sugerowana cena producenta: 2199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1890,00 zł
Wydłużona realizacja
Darmowa wysyłka
Ten produkt jest dostępny z wydłużonym czasem realizacji - od 3 do 16 tygodni. Ze względu na system pracy fabryki Smeg termin ten może ulec zmianie.
2 + 3 lata gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 1759 punktów
Odbierzemy zużyty sprzęt
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model PGF31G2 EAN 8017709327163
Opis
Płyta gazowa PGF31G2 Classica Stal nierdzewna
Płyta gazowa Smeg PGF31G2 Classica to elegancka i kompaktowe rozwiązanie z linii Classica, przeznaczona dla osób, które cenią sobie estetykę i wydajność. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
Linia wzornicza:
- Kolor: Stal nierdzewna
- Wykończenie: Satynowe
- Linia wzornicza: Classica
- Typ stali nierdzewnej: Szczotkowana
- Materiał: Stal nierdzewna
- Kolor pokręteł: Efekt stali nierdzewnej
- Rodzaj sterowania: Pokrętła
- Położenie pokręteł: Front
- Liczba pokręteł: 2
- Ruszty: Żeliwo
- Materiał palników: Aluminium
- Kolor nadruku: Czarny
Programy i funkcje:
- Liczba wszystkich stref grzejnych:1
- Liczba palników gazowych:1
- Pozycja strefy: Centralny
- Rodzaj strefy: Gaz - Ultra szybki
- Moc strefy: 5 kW
- Typ gazu: G20 gaz naturalny
- Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu: Tak
- Zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętle: Tak
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Czarny |
| Płyta ustawiona na gaz: | G 20 |
| Moc przyłączeniowa: | 1 W |
| Moc przyłączeniowa gazu: | 5,0 kW |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Wymiary (D x S): | 42 x 300 x 510 mm |
| Fason: | Classica |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku w kuchni.
Produkt przeznaczony do użytku przez osoby dorosłe.
W przypadku płyt elektrycznych unikaj kontaktu z wodą lub innymi cieczami – ryzyko porażenia prądem.
Powierzchnie płyty nagrzewają się podczas pracy – ryzyko poparzenia.
Nie pozostawiać płyty włączonej bez nadzoru.
Przechowywać płytę i jej akcesoria poza zasięgiem dzieci.

