Smeg - Płyta gazowa PV275B Selezione Czarna
3119,00 zł
Sugerowana cena producenta: 3899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3509,00 zł
Opis
Płyta gazowa PV275B Selezione Czarna
Płyta gazowa Smeg PV275B Selezione to elegancki i nowoczesny sprzęt kuchenny, który wyróżnia się nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także designerskim wyglądem. Płyta ta została stworzona przez włoską firmę Smeg, która słynie z produkcji wysokiej jakości urządzeń AGD o unikalnym designie.
Jednym z głównych atutów płyty gazowej Smeg PV264B Selezione jest jej czarne wykończenie, które nadaje kuchni elegancji i stylu. To urządzenie nie tylko umożliwia przygotowywanie różnorodnych dań, ale także staje się atrakcyjnym elementem dekoracyjnym, który dodaje kuchni charakteru i nowoczesnego wyglądu.
Wzornictwo / Obsługa:
- Kolor: Czarny
- Linia wzornicza: Selezione
- Materiał: Szkło
- Rodzaj sterowania: Pokrętła (5)
- Ruszty: Żeliwo
- Materiał palników: Aluminium
- Kolor nadruku: Szary
Strefy gotowania:
- Przedni lewy Gaz - Pomocniczy 1.00 kW
- Tylny lewy Gaz - Średnio szybki 1.70 kW
- Centralny Gaz - Ultra szybki 4.00 kW
- Tylny prawy Gaz - Szybki 2.60 kW
- Przedni prawy Gaz - Średnio szybki 1.70 kW
Specyfikacja techniczna:
- Typ gazu: G20/G25 gaz naturalny
- Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
- Zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętle
- Moc przyłączeniowa gazu: 11000 W
- Moc przyłączeniowa (W): 1 W
- Napięcie (V): 220-240 V
- Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz
- Rodzaj przewodu: Tak, jednofazowy
- Długość przewodu zasilającego (cm): 120 cm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Czarny |
| Płyta ustawiona na gaz: | G 20 / G 25 |
| Moc przyłączeniowa: | 1 W |
| Moc przyłączeniowa gazu: | 11000 W |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Wymiary (W x S x G): | 48 x 720 x 510 mm |
| Fason: | Selezione |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku w kuchni.
Produkt przeznaczony do użytku przez osoby dorosłe.
W przypadku płyt elektrycznych unikaj kontaktu z wodą lub innymi cieczami – ryzyko porażenia prądem.
Powierzchnie płyty nagrzewają się podczas pracy – ryzyko poparzenia.
Nie pozostawiać płyty włączonej bez nadzoru.
Przechowywać płytę i jej akcesoria poza zasięgiem dzieci.

