Smeg - Płyta gazowa PV364N Classica Czarna
2799,00 zł
Sugerowana cena producenta: 3499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2799,20 zł
Opis
Płyta gazowa PV364N Classica Czarna
Płyta gazowa PV364N Classica od Smeg to wyjątkowe urządzenie, które nie tylko ułatwi codzienne gotowanie, ale także wzbogaci wygląd Twojej kuchni. Jej elegancki design w kolorze czarnym dodaje wnętrzu nowoczesnego i stylowego charakteru.
Wzornictwo / Obsługa
Kolor: Czarny
- Prosta krawędź
Ruszty żeliwne
Palniki wykonane z aluminium
Sterowanie za pomocą pokręteł w wykończeniu z efektem stali nierdzewnej
Zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętle
Szerokość: 60 cm
Strefy grzejne:
- 4 palniki gazowe:
- Przedni lewy - 1,00 kW
- Tylny lewy - 3,60 kW
- Tylny prawy - 1,80 kW
- Przedni prawy - 1,80 kW
Bezpieczeństwo:
- Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Wyposażenie standardowe:
- Zamienne dysze do gazu: G30, G110
- Żeliwna podstawka do woka
Specyfikacja Techniczna:
- Płyta ustawiona na gaz: G20
- Moc przyłączeniowa: 1 W
- Moc przyłączeniowa gazu: 8000 W
- Napięcie: 220-240 V
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Wymiary: 48 x 600 x 510 mm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Czarny |
| Płyta ustawiona na gaz: | G 20 |
| Moc przyłączeniowa: | 1 W |
| Moc przyłączeniowa gazu: | 8000 W |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Wymiary (D x S): | 48 x 600 x 510 mm |
| Fason: | Classica |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku w kuchni.
Produkt przeznaczony do użytku przez osoby dorosłe.
W przypadku płyt elektrycznych unikaj kontaktu z wodą lub innymi cieczami – ryzyko porażenia prądem.
Powierzchnie płyty nagrzewają się podczas pracy – ryzyko poparzenia.
Nie pozostawiać płyty włączonej bez nadzoru.
Przechowywać płytę i jej akcesoria poza zasięgiem dzieci.
