Smeg - Płyta gazowa SE70SGH-5 Classica Stal nierdzewna
2429,00 zł
Sugerowana cena producenta: 2699,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2429,10 zł
Wydłużona realizacja
Darmowa wysyłka
Ten produkt jest dostępny z wydłużonym czasem realizacji - od 3 do 16 tygodni. Ze względu na system pracy fabryki Smeg termin ten może ulec zmianie.
2 Lata Gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 2429 punktów
Odbierzemy zużyty sprzęt
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model SE70SGH-5 EAN 8017709113162
Opis
Płyta gazowa SE70SGH-5 Classica Stal nierdzewna
Płyta gazowa SE70SGH-5 w kolorze stali nierdzewnej firmy Smeg z serii Classica została zaprojektowana w celu osiągnięcia najwyższej wydajności, posiada też ultra-szybki palnik, który gwarantuje optymalne gotowanie. Emaliowane ruszty z żeliwa i stali oraz aluminiowe palniki zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować dostępną przestrzeń.
Wzornictwo / Obsługa
Kolor: stal nierdzewna
Ruszty żeliwne
Sterowanie za pomocą pokręteł
Zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętle
Szerokość: 70/75 cm
Strefy grzejne:
- 5 palników gazowych:
- Przedni lewy – 1.10 kW
- Tylny lewy – 2.60 kW
- Centralny (ultraszybki) – 5.00 kW
- Tylny prawy - 1.70 kW
- Przedni prawy – 1.70 kW
Bezpieczeństwo:
- Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Wyposażenie standardowe:
- Zamienne dysze do gazu: G30
Specyfikacja Techniczna:
- Płyta ustawiona na gaz: G20
- Moc przyłączeniowa: 1 W
- Moc przyłączeniowa gazu: 11500 W
- Napięcie: 220-240 V
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Wymiary: 32 x 685 x 500 mm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Stal nierdzewna |
| Płyta ustawiona na gaz: | G 20 |
| Moc przyłączeniowa: | 1 W |
| Moc przyłączeniowa gazu: | 11,5 kW |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Wymiary (D x S): | 32 x 685 x 500 mm |
| Fason: | Classica |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku w kuchni.
Produkt przeznaczony do użytku przez osoby dorosłe.
W przypadku płyt elektrycznych unikaj kontaktu z wodą lub innymi cieczami – ryzyko porażenia prądem.
Powierzchnie płyty nagrzewają się podczas pracy – ryzyko poparzenia.
Nie pozostawiać płyty włączonej bez nadzoru.
Przechowywać płytę i jej akcesoria poza zasięgiem dzieci.

