Smeg - Płyta gazowa SRV531GH5 Contemporanea Stal nierdzewna
1709,00 zł
Sugerowana cena producenta: 1899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1709,00 zł
Wydłużona realizacja
Darmowa wysyłka
Ten produkt jest dostępny z wydłużonym czasem realizacji - od 3 do 16 tygodni. Ze względu na system pracy fabryki Smeg termin ten może ulec zmianie.
2 Lata Gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 1709 punktów
Odbierzemy zużyty sprzęt
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model SRV531GH5 EAN 8017709111076
Opis
Płyta gazowa SRV531GH5 Contemporanea Stal nierdzewna
Płyta gazowa SRV531GH5 Contemporanea od Smeg to idealna propozycja dla niedużej kuchni, sprawdzi się również jako dodatkowy palnik - dla osób, które cenią sobie tradycyjne gotowanie. Wykonana ze stali nierdzewnej, bardzo łatwej w czyszczeniu oraz odpornej na szkodliwy wpływ wysokiej temperatury.
Linia wzornicza:
- Linia: Contemporanea
- Typ stali: Stal nierdzewna szczotkowana
- Wykończenie: Satynowe
- Materiał: Stal nierdzewna
- Kolor pokręteł: Srebrny
- Liczba pokręteł: 2
- Ruszty: Żeliwo
Specyfikacja techniczna:
- Typ gazu: G20 gaz naturalny
- Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu: Tak
- Zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętle: Tak
- Moc przyłączeniowa gazu (W): 5000 W
- Moc przyłączeniowa (W): 1 W
- Napięcie (V): 220-240 V
- Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz
- Rodzaj przewodu: 1 fazowy
- Długość przewodu zasilającego (cm): 120 cm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Stal nierdzewna |
| Płyta ustawiona na gaz: | G 20 |
| Moc przyłączeniowa: | 1 W |
| Moc przyłączeniowa gazu: | 5000 W |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Wymiary (S x G x W): | 30 x 50 x 3 cm |
| Fason: | Contemporanea |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku w kuchni.
Produkt przeznaczony do użytku przez osoby dorosłe.
W przypadku płyt elektrycznych unikaj kontaktu z wodą lub innymi cieczami – ryzyko porażenia prądem.
Powierzchnie płyty nagrzewają się podczas pracy – ryzyko poparzenia.
Nie pozostawiać płyty włączonej bez nadzoru.
Przechowywać płytę i jej akcesoria poza zasięgiem dzieci.

