Smeg - Płyta gazowa SRV596O Contemporanea Stal nierdzewna
3149,00 zł
Sugerowana cena producenta: 3499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3149,00 zł
Wydłużona realizacja
Darmowa wysyłka
Ten produkt jest dostępny z wydłużonym czasem realizacji - od 3 do 16 tygodni. Ze względu na system pracy fabryki Smeg termin ten może ulec zmianie.
2 + 3 lata gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 3149 punktów
Odbierzemy zużyty sprzęt
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model SRV596O EAN 8017709325350
Opis
Płyta gazowa SRV596O Contemporanea Stal nierdzewna
Płyta gazowa SRV596O Contemporanea w wyjątkowym wykończeniu ze stali nierdzewnej to doskonały przykład połączenia nowoczesnego designu, zaawansowanej technologii i funkcjonalności w kuchni. Ta płyta została stworzona z myślą o osobach, które oczekują zarówno efektywnego gotowania, jak i estetycznego aspektu swojego otoczenia.
Wzornictwo / Obsługa:
- Kolor: Stal nierdzewna
- Linia wzornicza: Contemporanea
- Materiał: Stal nierdzewna
- Rodzaj sterowania: Pokrętła (6)
- Ruszty: Emaliowane
Strefy gotowania:
- Przedni lewy Gaz - Pomocniczy 1.10 kW
- Tylny lewy Gaz - Szybki 3.10 kW
- Centralny Gaz - Ultra szybki (podwójny) 5.00 kW
- Tylny prawy Gaz - Średnio szybki 1.70 kW
- Przedni prawy Gaz - Średnio szybki 1.70 kW
Specyfikacja techniczna:
- Typ gazu: G20/G25 gaz naturalny
- Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
- Zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętle
- Moc przyłączeniowa gazu: 12400 W
- Długość przewodu zasilającego (cm): 120 cm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Stal nierdzewna |
| Płyta ustawiona na gaz: | G 20 |
| Moc przyłączeniowa: | 1 W |
| Moc przyłączeniowa gazu: | 12400 W |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Wymiary (S x G x W): | 885 x 500 x 30 mm |
| Fason: | Contemporanea |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku w kuchni.
Produkt przeznaczony do użytku przez osoby dorosłe.
W przypadku płyt elektrycznych unikaj kontaktu z wodą lub innymi cieczami – ryzyko porażenia prądem.
Powierzchnie płyty nagrzewają się podczas pracy – ryzyko poparzenia.
Nie pozostawiać płyty włączonej bez nadzoru.
Przechowywać płytę i jej akcesoria poza zasięgiem dzieci.


