Smeg - Płyta indukcyjna SI1M4644D Universale Czarne szkło
24 godziny
Darmowa wysyłka
2 + 3 lata gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 3737 punktów
Odbierzemy zużyty sprzęt
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model SI1M4644D EAN 8017709305635
Oblicz raty
Smeg
Opis
Płyta indukcyjna SI1M4644D Universale Czarne szkło
Linia wzornicza:
  • Kolor: Czarny
  • Wykończenie: Szkło
  • Linia wzornicza: Universale
  • Materiał: Szkło
  • Rodzaj szkła: Ceramiczne
  • Rodzaj sterowania: Compact Slider Plus
  • Położenie pokręteł: Front
  • Sterowanie suwakowe: Tak
  • Sterowanie suwakowe: Czerwony
  • Szklane krawędzie: Krawędź prosta
  • Kolor nadruku: Szary
Funkcje:
  • Liczba wszystkich stref grzejnych: 4
  • Liczba stref indukcyjnych: 4
  • Programator czasu gotowania: Automatyczne wyłączenie
  • Liczba stref grzejnych "Booster": 4
  • Liczba stref Multizone: 1
  • Przełącznik on/off: Tak
  • Poziomy mocy: 9
  • Auto-vent 2.0: Tak
  • Standardowe wycięcie: 478-482x555-560 mm
  • Opcja Multizone
  • Rodzaj elastycznych stref grzejnych: MultiZone
  • Timer: 4
  • Pauza: Tak
  • Minutnik: 1
  • Sygnał dźwiękowy zakończenia pracy: Tak
  • Wskaźnik czasu: Tak
  • Opcja zmniejszonego poboru mocy: Tak
  • Opcja zmniejszonego poboru mocy - kroki: 2400 a 7400 - step 100 W
  • Tryb Showroom: Tak
  • Funkcja grill: Tak
  • Blokada bezpieczeństwa: Tak
  • Funkcja utrzymywania potrawy w cieple: Tak
  • Opcja czyszczenia: Tak
  • Szybki start: Tak
  • Szybki wybór poziomu mocy: Tak
  • Automatyczne wykrycie wielkości naczynia
  • Automatyczne wykrycie naczynia
  • Automatyczne wykrycie naczynia: Tak, min 7 cm
  • Wskaźnik minimalnej wielkości naczynia: Tak
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
  • Zabezpieczenie przed zalaniem: Tak
  • Eco-Heat: Tak
  • Wskaźnik zalegającego ciepła: Tak
  • Zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem: Tak
Strefy gotowania:
  • Przedni lewy Indukcja - Multizone 21.8x18.0 cm (2.10 kW) Booster: 2.50 kW
  • Tylny lewy Indukcja - Multizone 21.8x18.0 cm (2.10 kW) Booster: 3.00 kW
  • Tylny prawy Indukcja - pojedyncza Ø 21.0 cm (2.30 kW) Booster: 3.00 kW
  • Przedni prawy Indukcja - pojedyncza Ø 16.0 cm (1.40 kW) Booster: 2.10 kW
Specyfikacja Techniczna:
  • Moc przyłączeniowa (W): 7400 W
  • Napięcie (V): 220-240 V
  • Napięcie 2 (V): 380-415 V
  • Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz
  • Rodzaj przewodu: Pojedyncza i podwójna faza
  • Długość przewodu zasilającego (cm): 120 cm
  • Wymiary produktu (mm): 53x600x510
  • Głębokość (mm): 510 mm
  • Szerokość (mm): 600 mm
  • Wysokość (mm): 53 mm
  • Waga netto (kg): 9.500 kg
Zużycie energii:
  • Zużycie energii 1° strefy 191 Wh/Kg
  • Zużycie energii 2° strefy: 189 Wh/Kg
  • Zużycie energii 3° strefy: 174 Wh/Kg
  • Zużycie energii 4° strefy: 190 Wh/Kg
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
Kolor:
Czarne szkło
Moc przyłączeniowa:
7,4 kW
Napięcie:
380-415 V (220-240 V)
Częstotliwość:
50/60 Hz
Wymiary (W x S x G):
56 x 600 x 510 mm
Fason:
Universale
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4
Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku w kuchni.
Produkt przeznaczony do użytku przez osoby dorosłe.
W przypadku płyt elektrycznych unikaj kontaktu z wodą lub innymi cieczami – ryzyko porażenia prądem.
Powierzchnie płyty nagrzewają się podczas pracy – ryzyko poparzenia.
Nie pozostawiać płyty włączonej bez nadzoru.
Przechowywać płytę i jej akcesoria poza zasięgiem dzieci.
Instrukcja obsługi (PL)
99%