Smeg - Płyta indukcyjna SI1M4744D Universale Czarne szkło
24 godziny
Darmowa wysyłka
2 + 3 lata gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 4226 punktów
Odbierzemy zużyty sprzęt
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model SI1M4744D EAN 8017709305628
Oblicz raty
Smeg
Opis
Płyta indukcyjna SI1M4744D Universale Czarne szkło
Estetyka / Sterowanie
  • Kolor: czarny
  • Czarne szkło ceramiczne
  • Szlifowana przednia krawędź
  • Sterowanie Touch Control (suwakowe)
  • Szerokość: 75 cm
Strefy grzejne:
  • 4 strefy grzejne (w tym 1 strefa MultiZone):
  • Lewa przednia - 2,1 kW (B: 2,5 kW), 218 x 180 mm
  • Lewa tylna - 2,1 kW (B: 2,5 kW), 218 x 180 mm
  • Prawa tylna - 2,3 kW (B: 3,0 kW), Ø 210 mm
  • Prawa przednia - 1,4 kW (B: 2,1 kW), Ø 160 mm
  • MultiZone: 385 x 230 mm
Rozwiązania / Parametry / Funkcje:
  • 9 poziomów mocy
  • Auto-Vent 2.0 - możliwość połączenia okapu z płytą
  • Szybki start
  • Szybki wybór poziomu mocy
  • Automatyczne wykrycie naczynia i jego wielkości (min 7 cm)
  • Opcja łączenia stref (Bridge)
  • Funkcja grill
  • Opcja czyszczenia
  • Timer
  • Pauza
  • Minutnik
  • Wskaźnik czasu
  • Sygnał dźwiękowy zakończenia pracy
  • Opcja zmniejszonego poboru mocy
  • Tryb Showroom
Bezpieczeństwo:
  • Blokada bezpieczeństwa
  • Wskaźnik zalegającego ciepła
  • Eco-Heat
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • Zabezpieczenie przed zalaniem
  • Zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem
Specyfikacja Techniczna:
  • Moc przyłączeniowa: 7,4 kW
  • Natężenie prądu: 33 A
  • Napięcie: 220-240 V (380-415 V)
  • Częstotliwość: 50/60 Hz
  • Wymiary: 53 x 750 x 510 mm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
Kolor:
Czarne szkło
Moc przyłączeniowa:
7,4 kW
Napięcie:
380-415 V (220-240 V)
Częstotliwość:
50/60 Hz
Wymiary (W x S x G):
53 x 750 x 510 mm
Fason:
Universale
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4
Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku w kuchni.
Produkt przeznaczony do użytku przez osoby dorosłe.
W przypadku płyt elektrycznych unikaj kontaktu z wodą lub innymi cieczami – ryzyko porażenia prądem.
Powierzchnie płyty nagrzewają się podczas pracy – ryzyko poparzenia.
Nie pozostawiać płyty włączonej bez nadzoru.
Przechowywać płytę i jej akcesoria poza zasięgiem dzieci.
Instrukcja obsługi (PL)
99%