Smeg - Zlewozmywak nablatowy VSGX860CT Quadra Cement
Wydłużona realizacja
Darmowa wysyłka
2 Lata Gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 2376 punktów
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model VSGX860CT EAN 8017709282387
Oblicz raty
Smeg
Opis
Zlewozmywak nablatowy VSGX860CT Quadra Cement
Linia wzornicza:
  • Linia wzornicza: Universal
  • Seria: Quadra
  • Kolor: Cement
  • Typ zabudowy: Standard
  • Otwór na baterię / wstępnie wycięty otwór na baterię: Przygotowany
Komora:
  • Wymiary komory, SxDxG (mm): 796 x 386 x 215 mm
  • Głębokość komory (mm): 215 mm
  • Promień zaokrąglenia prawej komory (mm): 6 mm
  • Przelew: Tak, na równi z blatem
  • Pozycja odpływu: Na ściance
  • Średnica odpływu: 3.5"
Specyfikacja techniczna:
  • Szerokość (mm): 860 mm
  • Grubość ramki: 5
  • Promień otworu: 15 mm
  • Instalacja w podstawę: 90 cm
  • Wysokość od blatu kuchennego: 10 mm
  • Wymiary wycięcia w blacie: 840 x 480 mm
  • Otwór na baterie: 1
  • Średnica otworu na baterie: 35 mm
  • Liczba klipsów: 8
  • Rodzaj klipsów: Standard
Akcesoria standardowe:
  • Dębowa deska do krojenia z HPL
  • Ociekacz
  • Syfon z przyłączem odpływowym do zmywarki
  • Klipsy do montażu
Właściwości
Materiał:
Kompozyt
Wymiary całkowite:
86 x 21,5 x 51 cm
Wymiary komory:
79,6 x 38,6 x 21,5 cm
Głębokość komory:
21,5 cm
Instalacja w podstawę:
90 cm
Linia:
Universale
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4
Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
Instrukcja obsługi (PL)
99%