Smeg - Zlewozmywak wpuszczany w blat VR12S3434 Mira Stal nierdzewna
24 godziny
Darmowa wysyłka
2 Lata Gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 3103 punktów
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model VR12S3434 EAN 8017709308124
Oblicz raty
Smeg
Opis
Zlewozmywak wpuszczany w blat VR12S3434 Mira Stal nierdzewna
Opis:
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Wykończenie: Szczotkowany
  • Typ stali nierdzewnej: AISI304
  • Typ zabudowy: Na równi z blatem, Płaski
  • Brak otworu na baterię
  • Szerokość (mm): 740 mm
  • Instalacja w podstawę: 80, 90 cm
  • Wycięcie w blacie: 700*400 mm
  • Grubość ramy: 1 mm
  • Wysokość od blatu kuchennego: 1 mm
  • Wymiary wycięcia w blacie: 730*430 mm
  • Szerokość przegrody: 25 mm
  • Liczba klipsów: 10
  • Rodzaj klipsów: Standard + klips podwieszany
KOMORA:
  • Wymiary komór SxDxG (mm): 340 x 400 x 200 mm
  • Grubość komory (mm): 1 mm
  • Głębokość komory (mm): 200 mm
  • Promień zaokrąglenia prawej komory (mm): 12 mm
  • Przelew: Tak, na równi z blatem
  • Pozycja odpływu: Na ściance
  • Średnica odpływu: 3.5"
AKCESORIA STANDARDOWE
  • Strainer
  • Syfon z przyłączem odpływowym do zmywarki
  • Klipsy do montażu
Właściwości
Materiał:
Stal nierdzewna
Wymiary całkowite:
(mm): 201x740x440 mm
Wymiary komory:
34 x 40 cm x2
Głębokość komory:
20 cm
Instalacja w podstawę:
80 / 90 cm
Fason:
Universale
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4
Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
SMEG • Wiosenna Promocja • Duże AGD
99%