Smeg - Zlewozmywak wpuszczany w blat VR12S34RS Mira Stal nierdzewna
24 godziny
Darmowa wysyłka
2 Lata Gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 1732 punktów
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model VR12S34RS EAN 8017709308148
Oblicz raty
Smeg
Opis
Zlewozmywak wpuszczany w blat VR12S34RS Mira Stal nierdzewna
Opis:
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Wykończenie: Szczotkowany
  • Typ stali nierdzewnej: AISI304
  • Typ zabudowy: Na równi z blatem, Płaski
  • Otwór na baterię / wstępnie wycięty otwór na baterię: 2
  • Szerokość (mm): 390 mm
  • Instalacja w podstawę: 45 cm
  • Wysokość od blatu kuchennego: 1 mm
  • Wymiary wycięcia w blacie: 375*495 mm
  • Otwór na baterie: 2
  • Średnica otworu na baterie: 35 mm
  • Automatyczny korek: Tak, pojedynczy
  • Rodzaj korka: Push
  • Liczba klipsów: 7
  • Rodzaj klipsów: Standard
KOMORA:
  • Wymiary komory, SxDxG (mm): 340 x 400 x 200 mm
  • Grubość komory (mm): 1 mm
  • Głębokość komory (mm): 200 mm
  • Promień zaokrąglenia komory (mm): 12 mm
  • Przelew: Tak, na równi z blatem
  • Pozycja odpływu: Na ściance
  • Średnica odpływu: 3.5"
AKCESORIA STANDARDOWE
  • Strainer
  • Syfon z przyłączem odpływowym do zmywarki
  • Klipsy do montażu
Właściwości
Materiał:
Stal nierdzewna
Wymiary całkowite:
201x390x510 mm
Wymiary komory:
34 x 40 cm
Głębokość komory:
20 cm
Instalacja w podstawę:
45 cm
Fason:
Universale
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4
Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
SMEG • Wiosenna Promocja • Duże AGD
99%