Smeg - Zlewozmywak wpuszczany w blat VR12S50RS Universale Stal nierdzewna
24 godziny
Darmowa wysyłka
2 Lata Gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 1978 punktów
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model VR12S50RS EAN 8017709308155
Oblicz raty
Smeg
Opis
 Zlewozmywak wpuszczany w blat VR12S50RS Universale Stal nierdzewna
Opis:
  • Szerokość (mm): 550 mm
  • Instalacja w podstawę: 60 cm
  • Wysokość od blatu kuchennego: 1 mm
  • Wymiary wycięcia w blacie: 535*495 mm
  • Otwór na baterie: 2
  • Średnica otworu na baterie: 35 mm
  • Automatyczny korek: Tak, pojedynczy
  • Rodzaj korka: Push
  • Liczba klipsów: 10
  • Rodzaj klipsów: Standard
Komora:
  • Wymiary komory, SxDxG (mm): 500 x 400 x 200 mm
  • Grubość komory (mm): 1 mm
  • Głębokość komory (mm): 200 mm
  • Promień zaokrąglenia komory (mm): 12 mm
  • Przelew: Tak, na równi z blatem
  • Pozycja odpływu: Na ściance
  • Średnica odpływu: 3.5"
Wyposażenie standardowe:
  • Ociekacz
  • Syfon z przyłączem odpływowym do zmywarki
  • Klipsy do montażu
  • Zintegrowany zestaw odpływowy do spłukiwania: Tak
Właściwości
Materiał:
stal nierdzewna
Grubość stali:
1 mm
Wymiary całkowite:
201 x 550 x 510 mm
Wymiary komory:
500 x 400 x 200 mm
Głębokość komory:
200 mm
Fason:
Universale
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4
Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
SMEG • Wiosenna Promocja • Duże AGD
99%