Smeg - Zlewozmywak wpuszczany w blat VR12S70RS Mira Stal nierdzewna
Wydłużona realizacja
Darmowa wysyłka
2 Lata Gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 2399 punktów
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model VR12S70RS EAN 8017709308162
Oblicz raty
Smeg
Opis
Zlewozmywak wpuszczany w blat VR12S70RS Mira Stal nierdzewna
Opis:
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Wykończenie: Szczotkowany
  • Typ stali nierdzewnej: AISI304
  • Typ zabudowy: Na równi z blatem, Płaski
  • Otwór na baterię / wstępnie wycięty otwór na baterię: 2
  • Szerokość (mm): 750 mm
  • Instalacja w podstawę: 80 cm
  • Wysokość od blatu kuchennego: 1 mm
  • Wymiary wycięcia w blacie: 735*495 mm
  • Otwór na baterie: 2
  • Średnica otworu na baterie: 35 mm
  • Automatyczny korek: Tak, pojedynczy
  • Rodzaj korka: Push
  • Liczba klipsów: 11
  • Rodzaj klipsów: Standard
  • Rodzaj komory: Minimalny promień
  • Wymiary komory, SxDxG (mm): 700 x 400 x 200 mm • Grubość komory (mm): 1 mm
  • Głębokość komory (mm): 200 mm
  • Promień zaokrąglenia komory (mm): 12 mm
  • Przelew: Tak, na równi z blatem
  • Pozycja odpływu: Na ściance
  • Średnica odpływu: 3.5"
AKCESORIA STANDARDOWE
  • Strainer
  • Syfon z przyłączem odpływowym do zmywarki
  • Klipsy do montażu
Właściwości
Materiał:
Stal nierdzewna
Wymiary całkowite:
75 x 40 cm
Wymiary komory:
70 x 40 cm
Głębokość komory:
20 cm
Instalacja w podstawę:
80 cm
Fason:
Universale
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4
Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
99%