Staub - Garnek żeliwny owalny Pomidor Cocotte Special 2,5L Czerwony
Opis
Staub - Garnek żeliwny owalny pomidor Cocotte Special 2,5 L czerwony
Staub to znana na popularna na świecie marka niezawodnych naczyń, wśród których znajdziemy między innymi żeliwne garnki. Przepiękne, unikalne kolory oraz ciekawe kształty naczyń kuchennych marki Staub od wielu, wielu lat przyciągają uwagę gości na przyjęciach.
Z garnkami żeliwnymi Cocotte Spaecial marki Staub, nasze potrawy będą wyjątkowo smaczne i aromatyczne. Przyrządzimy w nich wszelkie potrawy gotowane, duszone, smażone oraz zapiekane w piekarniku, po czym zaserwujemy je prosto na stół. Nietuzinkowa stylistyka naczyń doda serwowanym potrawom wyjątkowego uroku.
Garnek żeliwny owalny pomidor Cocotte Special 2,5 L czerwony stanowi masywny, wysokiej jakości żeliwny odlew. Wewnątrz jego znajduje się powłoka zapobiegającą przywieraniu potraw, natomiast od zewnątrz garnek pokryty jest specjalną emalią, która ułatwia czyszczenie i chroni przed wpływem z zewnątrz. Wyposażony jest w wygodne uchwyty. Łatwo się je trzyma nawet w rękawicach kuchennych.
Właściwości
| Linia: | Cocotte Special |
| Materiał: | żeliwo, stal nierdzewna |
| Kolor: | czerwony, czarny, srebrny |
| Średnica: | 25 cm |
| Wysokość: | 21 cm |
| Szerokość: | 20,9 cm |
| Pojemność: | 2,5 L |
| Waga: | 4,6 kg |
| Indukcja: | tak |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
ZWILLING J.A. Henckels AG / ZWILLING J.A. Henckels Deutschland GmbH
Grünewalder Strasse 14-22Solingen42657
Niemcy
https://www.zwilling.com/
[email protected]
+49 800 777 4308
