Staub - Mini garnek ceramiczny okrągły La Cocotte 200 ml zielony
Opis
Staub - Mini garnek ceramiczny okrągły La Cocotte 200 ml zielony
Jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek naczyń i akcesoriów kuchennych jest firma Staub. Specjalizuje się ona w produkcji między innymi masywnych naczyń żeliwnych. Niektórymi z nich są garnki żeliwne z serii La Cocotte. Ich różnorodna kolorystyka i ciekawa stylistyka przykuwa uwagę szefów ekskluzywnych restauracji oraz domowych mistrzów - amatorów.
Mini garnek żeliwny okrągły La Cocotte 200 ml zielony przeznaczony jest do sporządzania wszelkich dodatków do potraw, np. sosów, a także dań w mniejszej ilości; w sam raz dla jednej osoby. Jego zewnętrzną stronę pokrywa szklista emalia, wypalana w temperaturze 1000°C i nakładana wielowarstwowo. Do nadania jej barwy stosowane są wyłącznie pigmenty naturalnego pochodzenia. Wygodne uchwyty, po jego bokach oraz gałka pokrywki wygodnie leżą w dłoni, również w rękawicach kuchennych.
Właściwości
| Linia: | La Cocotte |
| Materiał: | ceramika |
| Kolor: | zielony |
| Średnica: | 9,5 cm |
| Wysokość: | 7,7 cm |
| Długość: | 13,5 cm |
| Pojemność: | 0,2 L |
| Waga: | 0,4 kg |
| Piekarnik: | tak |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
ZWILLING J.A. Henckels AG / ZWILLING J.A. Henckels Deutschland GmbH
Grünewalder Strasse 14-22Solingen42657
Niemcy
https://www.zwilling.com/
[email protected]
+49 800 777 4308
