Staub - Mini rondel do fondue 12cm/350ml Czarny
Opis
Staub - Mini rondel do fondue 350 ml czarny
Żeliwo to znany od setek lat materiał o znakomitych parametrach cieplnych. Stop ten łatwo rozgrzewa się i doskonale magazynuje ciepło. Cecha to pozwala wydobyć prawdziwą głębię aromatu i smaku w przyrządzanych potrawach.
Marka Staub - najbardziej rozpoznawalny producent niezawodnych żeliwnych naczyń od siedemdziesiątych lat minionego stulecia produkuje stylowe garnki żeliwne, naczyń do pieczenia, rondle, sosjerki oraz patelnie.
Mini rondel do fondue 350 ml czarny to jeden z jej produktów. Z jego pomocą przyrządzimy niewielką ilość tego przepysznego dania. Naczynie to pokryte jest emalią, chroniącą materiał przed wpływem z zewnątrz i uszkodzeniami. Posiada wygodny uchwyt, stanowiący nieodłączną część odlewu. Nadaje się na każdy rodzaj kuchenki, wraz z indukcyjną. Nadaje się do palników z zestawu do fondue.
Właściwości
| Materiał: | żeliwo |
| Kolor: | czarny |
| Średnica: | 12 cm |
| Długość: | 19 cm |
| Wysokość | 3,5 cm |
| Pojemność: | 350 ml |
| Waga: | 0,74 kg |
| Indukcja: | tak |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
ZWILLING J.A. Henckels AG / ZWILLING J.A. Henckels Deutschland GmbH
Grünewalder Strasse 14-22Solingen42657
Niemcy
https://www.zwilling.com/
[email protected]
+49 800 777 4308
