Staub - Sosjerka żeliwna z pokrywką La Cocotte 18cm/2,8L Grafitowy
Opis
Staub - Sosjerka żeliwna z pokrywką La Cocotte 2,8 L grafitowy szary
Naczynia wykonane z żeliwa znakomicie magazynują ciepło, którego powolne uwalnianie pozwala na długotrwałe gotowanie. Materiał ten znany jest od wieków na całym świecie z wyjątkowych właściwości cieplnych. Staub to popularna marka, która od kilku dekad przoduje w produkcji prześlicznych naczyń żeliwnych, przeznaczonych zarówno do przyrządzania jak serwowania potraw prosto na stół.
Sosjerka żeliwna z pokrywką La Cocotte 2,8 L grafitowy szary służy do przyrządzania wszelkiego rodzaju sosów. Naczynie to po odlaniu zostało poddane wieloetapowemu procesowi emaliowania, polegającemu na wielokrotnym nakładaniu emalii i wypalaniu w temperaturach rzędu 1000°C. Pokryta jest od zewnątrz wysoce odporną na uszkodzenia emalią, która chroni żeliwo przed wpływem wilgoci. Powłoka Środek patelni posiada specjalną fakturę przypominającą ruszt grilla i pokryty jest powłoką zapobiegająca przywieraniu. Wnętrze garnuszka pokryte jest powłoką antyadhezyjną. Naczynie to posiada dwa uchwyty oraz stalową gałkę pokrywki, łatwe i wygodne w trzymaniu nawet w rękawicach kuchennych.
Właściwości
| Linia: | La Cocotte |
| Materiał: | żeliwo, stal nierdzewna |
| Kolor: | grafitowy szary, srebrny, czarny |
| Średnica: | 18 cm |
| Wysokość: | 15,3 cm |
| Długość: | 29,1 cm |
| Pojemność: | 2,8 L |
| Waga: | 3,39 kg |
| Indukcja: | tak |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
ZWILLING J.A. Henckels AG / ZWILLING J.A. Henckels Deutschland GmbH
Grünewalder Strasse 14-22Solingen42657
Niemcy
https://www.zwilling.com/
[email protected]
+49 800 777 4308
