Terre d'Oc - Herbata biała 40 g Hospitality Fleur d'Oranger
Opis
Herbata biała Hospitality
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana liściasta biała herbata Fleur d'Oranger w ilości 40 g z kolekcji Hospitality przygotowana została z liści białej, zbieranej wiosną w prowincji Fujian białej piwonii (ostatnie pąki oraz dwa następne liście) i naturalnego aromatu kwiatu pomarańczy. Mieszanka wyróżnia się wyrafinowanym aromatem skoszonej trawy i białych kwiatów, doskonale łączącym się z jedwabistym smakiem kwiatu pomarańczy. Świetnie się sprawdzi spożywana wieczorem, oferując relaks i odpoczynek na dobre zakończenie dnia. Na 250 ml wody o temperaturze 70°C należy użyć 2 centymetrów sześciennych suszu, zaparzając go przez około 5 minut.
Składniki herbaty:
liście białej herbaty Bai Mu Dan, naturalny aromat kwiatu pomarańczy, płatki kwiatów
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 70°C
czas parzenia: 5 minut
czas spożywania: wieczór
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Hospitality |
| Kolor opakowania: | Turkusowy |
| Rodzaj herbaty: | Biała |
| Ilość herbaty: | 40 g |
| Czas parzenia: | 5 minut |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 70°C |
| Czas spożywania: | Wieczór |
Skład
liście białej herbaty Bai Mu Dan z Chin 76%*, naturalny aromat kwiatu pomarańczy*, płatki kwiatów*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20