Terre d'Oc - Herbata biała 40 g White Tea Coco & Mangue
Opis
Herbata biała White Teas
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, w różnych ilościach i rodzajach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana liściasta biała herbata w ilości 40 g jest częścią kolekcji White Teas i opiera się ona na pradawnej wiedzy o zbieraniu dzikich roślin herbacianych. W jej składzie znajdują się liście białej herbaty z Birmy (gdzie uznawana jest za świętą), kokos i naturalne aromaty (kokosowy i mango). Doskonale sprawdzi się niezależnie od pory dnia, zapewniając niezwykłe doznania swoim wytwornym smakiem. By przygotować herbatę należy zaparzać ją przez około 3-4 minuty, używając 2 cm suszu na 250 ml wody o temperaturze 80-85°C.
Składniki herbaty:
birmańska biała herbata (Burma), naturalne aromaty (kokosowy i mango), kokos
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 80-85°C
czas parzenia: 3-4 minuty
czas spożywania: cały dzień
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Thé d'Origine |
| Kolor opakowania: | Czerwony, pomarańczowy, biały, złoty |
| Rodzaj herbaty: | Biała |
| Ilość herbaty: | 40 g |
| Czas parzenia: | 3-4 minuty |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 80-85°C |
| Czas spożywania: | Cały dzień |
Skład
birmańska biała herbata (Burma) 77%*, naturalny aromat kokosa*, naturalny aromat mango*, kokos*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20