Terre d'Oc - Herbata biała 50 g Christmas Starlight
Opis
Herbata biała Christmas
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana liściasta biała herbata Starlight w ilości 50 g z kolekcji Christmas przygotowana została z pochodzących z certyfikowanych BIO upraw w Chinach liści herbaty Bai Mu Dan z dodatkiem m.in. naturalnych aromatów (mandarynki, kwiatu pomarańczy), pomarańczy oraz olejku eterycznego z zielonej mandarynki. Można ją spożywać niezależnie od pory dnia, umilając sobie czas jej owocowym smakiem. By ją przygotować należy zaparzyć około 2 cm sześciennych suszu w 250 ml wody o temperaturze 80°C. Czas parzenia wynosić powinien 3 minuty.
Składniki herbaty:
biała herbata Bai Mu Dan (Chiny), naturalny aromat mandarynki, naturalny aromat kwiatu pomarańczy, pomarańcza, olejek eteryczny z zielonej mandarynki
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 80°C
czas parzenia: 3 minuty
czas spożywania: cały dzień
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Christmas |
| Kolor opakowania: | Biały, jasnoróżowy, złoty |
| Rodzaj herbaty: | Biała |
| Ilość herbaty: | 50 g |
| Czas parzenia: | 3 minuty |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 80°C |
| Czas spożywania: | Cały dzień |
Skład
biała herbata Bai Mu Dan (Chiny) 74,5%*, naturalny aromat mandarynki*, naturalny aromat kwiatu pomarańczy*, pomarańcza*, olejek eteryczny z zielonej mandarynki*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20