Terre d'Oc - Herbata biała 50 g White Tea Ananas & Marakuja
Opis
Herbata biała White Teas
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, w różnych ilościach i rodzajach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana liściasta biała herbata w ilości 50 g jest częścią kolekcji White Teas. W jej składzie znajdują się liście kolumbijsko-chińskiej białej herbaty oraz naturalne aromaty (z ananasa, marakuji i pomarańczy). Doskonale sprawdzi się niezależnie od pory dnia, zapewniając niezwykłe doznania swoim pełnym harmonii, orzeźwiającym i jednocześnie słodkim smakiem. By przygotować herbatę należy zaparzać ją od 4 do 5 minut, używając 2 cm suszu na 250 ml wody o temperaturze 70-85°C.
Składniki herbaty:
kolumbijsko-chińskie białe herbaty, naturalny aromat ananasa, naturalny aromat marakuji, pomarańcza
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 70-85°C
czas parzenia: 4-5 minut
czas spożywania: cały dzień
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Thé d'Origine |
| Kolor opakowania: | Różowy, biały, złoty |
| Rodzaj herbaty: | Biała |
| Ilość herbaty: | 50 g |
| Czas parzenia: | 4-5 minut |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 70-85°C |
| Czas spożywania: | Cały dzień |
Skład
kolumbijsko-chińskie białe herbaty 51%*, naturalny aromat ananasa*, naturalny aromat marakuji*, pomarańcza*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20