Terre d'Oc - Herbata biała w torebkach 10 x 1,4 g Hospitality Fleur d'Oranger
Opis
Herbata biała w torebkach Hospitality
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana biała herbata Fleur d'Oranger w naturalnych muślinowych torebkach w ilości 10 x 1,4 g z kolekcji Hospitality przygotowana została z pochodzącej z certyfikowanych upraw BIO w Chinach, zbieranej wiosną w prowincji Fujian białej herbaty, płatków kwiatów oraz naturalnego aromatu kwiatu pomarańczy. Ma przez to niepowtarzalny smak i aromat z delikatnymi, orzeźwiającymi i eleganckimi nutami. Doskonale sprawdzi się spożywana niezależnie od pory dnia, dając chwilę relaksu. Należy zaparzać ją w temperaturze 75°C od 4 do 5 minut, używając 1 torebki na 250 ml wody.
Składniki herbaty:
biała herbata Bai Mu Dan, naturalny aromat kwiatu pomarańczy, płatki kwiatów
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
naturalne, muślinowe torebki
1 torebka na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 75°C
czas parzenia: 4 - 5 minut
czas spożywania: cały dzień
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Hospitality |
| Kolor opakowania: | Różowy, turkusowy |
| Rodzaj herbaty: | Biała |
| Ilość herbaty: | 10 torebek x 1,4 g |
| Czas parzenia: | 4 - 5 minut |
| Dozowanie: | 1 torebka na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 75°C |
| Czas spożywania: | Cały dzień |
Skład
liście białej herbaty Bai Mu Dan z Chin 76%*, naturalny aromat kwiatu pomarańczy*, płatki kwiatów*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20