Villeroy&Boch - Miseczka indywidualna 0,32L NewMoon
77,00 zł
Sugerowana cena producenta: 125,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 76,21 zł
Opis
Miseczka indywidualna 320 ml NewMoon
Miseczka indywidualna o pojemności 320 ml oraz średnicy 25 cm z serii NewMoon ma charakterystyczną krawędź w postaci wąskiego półksiężyca, a lekka asymetria wyznacza wyraźny charakter kolekcji.
Projekt został zainspirowany księżycem i zachwyca zmniejszonym kształtem w kształcie półksiężyca. Zapierający dech w piersiach wygląd serii podkreśla połysk glazury. NewMoon jest wyrazisty, niekonwencjonalny i czysty. Lśniąca biel sprawia, że szlachetna porcelana premium zapiera dech w piersiach. Unikalny język designu doskonale ukazuje każdy element. NewMoon można idealnie połączyć z pełną kolekcją Manufacture firmy Villeroy&Boch.
Części kolekcji NewMoon, wykonane z porcelany Premium można myć w zmywarce oraz używać w mikrofalówce.
Właściwości
| Materiał: | porcelana premium |
| Kolor: | biały |
| Średnica: | 24,9 cm |
| Pojemność: | 320 ml |
| Waga: | 604 g |
| Zmywarka: | tak |
| Mikrofalówka: | tak |
| Fason: | NewMoon |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Villeroy & Boch AG
Saarufestrabe 1-3Mettlach66693
Niemcy
https://www.villeroy-boch.de/
[email protected]
+49 (0) 68 64 814 838

