Villeroy&Boch - Miseczka indywidualna 13cm NewMoon
76,50 zł
Sugerowana cena producenta: 85,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 56,82 zł
Opis
Miseczka indywidualna 13 cm NewMoon
Miseczka indywidualna o pojemności 140 ml oraz średnicy 13 cm z serii NewMoon ma charakterystyczną krawędź w postaci wąskiego półksiężyca, a lekka asymetria wyznacza wyraźny charakter kolekcji.
Projekt został zainspirowany księżycem i zachwyca zmniejszonym kształtem w kształcie półksiężyca. Zapierający dech w piersiach wygląd serii podkreśla połysk glazury. NewMoon jest wyrazisty, niekonwencjonalny i czysty. Lśniąca biel sprawia, że szlachetna porcelana premium zapiera dech w piersiach. Unikalny język designu doskonale ukazuje każdy element. NewMoon można idealnie połączyć z pełną kolekcją Manufacture firmy Villeroy&Boch.
Części kolekcji NewMoon, wykonane z porcelany Premium można myć w zmywarce oraz używać w mikrofalówce.
Właściwości
| Materiał: | porcelana premium |
| Kolor: | biały |
| Średnica: | 13 cm |
| Pojemność: | 140 ml |
| Waga: | 250 g |
| Zmywarka: | tak |
| Mikrofalówka: | tak |
| Fason: | NewMoon |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Villeroy & Boch AG
Saarufestrabe 1-3Mettlach66693
Niemcy
https://www.villeroy-boch.de/
[email protected]
+49 (0) 68 64 814 838
1
5/5
Opinie są weryfikowane pod kątem dokonania zakupu i otrzymania produktu.
11/16/2025
Miseczki świetne na dipy.

