Villeroy&Boch - Miska 750 ml NewMoon Beige
Opis
Miska 750 ml NewMoon Beige
Miska 750 ml NewMoon Beige od Villeroy&Boch to produkt, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom eleganckiego i stylowego designu. Została wykonana z najwyższej jakości porcelany, co gwarantuje jego trwałość oraz wyjątkową estetykę.
Porcelana Premium z matowym efektem: purystyczna kolekcja NewMoon beige marki Villeroy & Boch. Kolekcja naczyń w modnym kolorze beżowym wykorzystuje różne rodzaje wykończenia powierzchni, od matowego po błyszczące, tworząc harmonijne i eleganckie nakrycie stołu. Głęboka miska jest nie tylko idealna do serwowania potraw, lecz stanowi także stylowe uzupełnienie każdego nakrycia stołu. Odkryj teraz ponadczasową i stylową kolekcję NewMoon beige!
Części kolekcji NewMoon, wykonane z porcelany Premium można myć w zmywarce oraz używać w mikrofalówce.
Właściwości
| Materiał: | porcelana premium |
| Kolor: | beżowy |
| Średnica: | 29 cm |
| Pojemność: | 750 ml |
| Waga: | 894 g |
| Zmywarka: | tak |
| Mikrofalówka: | tak |
| Fason: | NewMoon |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Villeroy & Boch AG
Saarufestrabe 1-3Mettlach66693
Niemcy
https://www.villeroy-boch.de/
[email protected]
+49 (0) 68 64 814 838

