White Label Living - Krzesło LEON (szare)
351,99 zł
Sugerowana cena producenta: 439,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 649,00 zł
Opis
White Label Living - Krzesło LEON
Krzesło LEON to wyjątkowy design, prosta forma i minimalizm w jednym. Głębokie siedzisko zapewni komfort podczas codziennych czynności. Krzesło sprawdzi się w jadalni lub biurze. Dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych, które bez problemu można ze sobą łączyć - tworząc tym samym oryginalną przestrzeń.
Właściwości
| Kolor: | szary |
| Materiał: | plastik, metal |
| Głębokość siedzenia: | 44 cm |
| Maksymalne obciążenie: | 125 kg |
| Długość: | 49 cm |
| Szerokość: | 44,5 cm |
| Waga: | 4 kg |
| Wysokość: | 80 cm |
| Wysokość siedzenia: | 42 cm |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551 NB
Holandia
https://zuiver-group.com/
[email protected]
+31 88 511 60 00
