WMF - Zestaw dla dzieci M 4el. Myszka Miki
103,98 zł
Sugerowana cena producenta: 159,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 159,99 zł
Opis
WMF - Zestaw dla dzieci 4el. Myszka Miki
Zestaw czterech elementów zawierający: dwa kubki, dwie łyżeczki. Myszka Miki prezentuje głównego bohatera znanej wielu pokoleniom serii bajce autorstwa Walt'a Disney'a. Kolorowa postać umieszczona na każdym elemencie z pewnością przyciąga uwagę dziecka oraz zachęca do spożywania posiłków.
Łyżeczki zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej polerowanej 18/10, która z pewnością nie uczuli Twojego dziecka. Kubki to wysokiej jakości porcelana. Wytłoczona głowa Myszki Miki na końcu łyżki jest nie tylko świetnym elementem ozdobnym, ergonomiczny kształt ułatwi trzymanie.
Skład zestawu:
- 2x kubek
- 2x łyżeczka
Właściwości
| Materiał: | stal nierdzewna Cromargan 18/10, porcelana |
| Kolor: | biały, srebrny |
| Ilość elementów: | 4 |
| Średnica góry kubka: | 9 cm |
| Średnica dołu kubka: | 6 cm |
| Wysokość kubka: | 10,5 cm |
| Długość łyżek: | 16 cm |
| Zmywarka: | tak |
| Max. temperatura: | przystosowane do temperatur poniżej 130°C |
| Wiek: | przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
WMF GmbH / WMF Business Unit Consumer GmbH
WMF Platz 1Geislingen an der Steige73312
Niemcy
https://www.wmf.com/de/de/
[email protected]
+49 07331-256 256
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku przez osoby dorosłe lub pod nadzorem osoby dorosłej.
Produkt posiada ostre krawędzie – istnieje ryzyko skaleczenia.
Nie wkładać do kuchenki mikrofalowej, jeśli produkt zawiera elementy metalowe.
Przechowywać produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci.
W przypadku produktów przeznaczonych dla dzieci używać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.
