Zuiver - Lampka biurkowa READER MATT biała
599,20 zł
Sugerowana cena producenta: 749,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 749,00 zł
Opis
Zuiver - Lampka biurkowa READER MATT biała
Aby zapewnić sobie komfort podczas pracy czy nauki przy biurku potrzebne jest odpowiednie oświetlenie. Niebanalny wygląd i funkcjonalność. Holenderska marka Zuiver wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Lampka biurkowa Reader będzie nie tylko doskonałym źródłem światła oraz ozdobą każdego biurka czy stolika nocnego.
Minimalistyczny design w stylu vintage stanowi o uniwersalności, którą dodatkowo podkreśla zastosowanie ponadczasowej bieli. Ruchome ramię oraz regulowany klosz pozwolą nakierować światło dokładnie tam gdzie chcemy. Projekt Reader sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych oraz mieszkalnych.
Właściwości
| Źródło światła: | E27 / 22W (CFL) |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | metal |
| Długość kabla: | 157 cm |
| Waga: | 3 kg |
| Szerokość: | 22 cm |
| Wysokość: | 37 cm - 76 cm (regulowana) |
| Długość: | 66 cm |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551NB
Holandia
https://www.zuiver.com/
[email protected]
+31 88 511 6090
